2 ay

Felaketzedelere yardım yapacak olsanız hangisine daha çok güvenerek içiniz rahat şekilde para gönderirsiniz?

istlife321
Felaketlerde maddi zarar gören vatandaşlar için İçişleri Bakanlığı'na bağlı AFAD'a ya da Haluk Levent'in kurucusu olduğu Ahbap isimli yardım derneğine parasal bağış yapmak mümkün. Ancak birçok kişi daha önceden devlet kanalıyla yaptığı yardım ya da alınan vergilerin nereye gittiğini bilmediği gerekçesiyle güvenmediğini söyleyerek, farklı kanallar vasıtasıyla yardım yapmak istiyor. Buna karşın Haluk Levent'in toplum nezdinde oldukça güvenilir bir imajı var. Siz bu iki kurum arasında hangisiyle yardımlarınızı ulaştırmak isterdiniz?
Felaketzedelere yardım yapacak olsanız hangisine daha çok güvenerek içiniz rahat şekilde para gönderirsiniz?
AFAD (İçişleri Bakanlığı)
A seç
Ahbap Derneği (Haluk Levent)
B seç
Hiçbiri
C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
1
2
Görüşünü yaz