2 ay

Mültecileri ülkemizden nasıl çıkarabiliriz?

Gizli Üye
Suriyeli, Iraklı,, İranlı, Afgan, Peştun gibi mültecileri daha doğrusu suç potansiyali olan yolda geçerken;sevdiğiniz insanlara sevdiğiniz kişilere sataşabilecek, olay çıkartabilecek, taciz edebilecek suç potansiyali yüksek savaştan kaçan kaçak yolla girmiş insanları ülkemizden nasıl çıkarabiliriz?

Mültecileri istemiyoruz çünkü kendi ülkemizde kendi topraklarımızda kendi insanlarımızla yaşamak istiyoruz. Kendi ülkemizin insanlarıyla ilişkiler kurmak istiyoruz. Aynı dili konuşup anlaşabilmek aynı kültürü paylaşıp bir bütün olmak istiyoruz. Bu ülkede Türkler, Macırlar, Manavlar, Lazlar, Kürtler, Yörükler olarak bir arada bir bütün bir Türk halkı olarak yaşamak istiyoruz. Doğudan gelen ne olduğu belirsiz çöl halklarını istemiyoruz.
Biz Türk milliyetçisiyiz ve Kürtleride bu vatanda istiyoruz çünkü artık kaynaşmış vaziyetteyiz. Ama mültecileri bu ülkede istemiyoruz.
Biz Türkiye Cumhuriyeti'nde Batı-Doğu kültürüyle laik-özgür bir ortamda kültür ve geleneklerine aile bağlarına sahip çıkan bir ortamda yaşamak istiyoruz.

Sen devletsin sen iyilik olsun diye kendi vatandaşının refahını ve sosyal yaşamını milyonlarca mülteciyi ülkeye alarak bozamazsın! Saray yapıyorsun ! Diğer ülkelere yardım ediyorsun ! Kanal İstanbul yapıyorsun! Ama sen daha yangın söndüremiyorsun! Kutuplaşmaya engel olamıyorsun ! Doları durdururup Türk lirasının değerini arttıramıyorsun.

Acaba diyorum askeri bir harekatla bütün mültecileri zorunlu olarak askeri zorlamayla çıkartabilir miyiz? Faşist damgası yemeyi göze almalı mıyız? Dnalarımız bile bozuluyor asadad
Mültecileri ülkemizden nasıl çıkarabiliriz?
1
2
Görüşünü yaz