2 ay

Akp Ve Chp'nin Birbirinden Farkı Olmaması Sorunsalı ; Yangınlar , Musilaj , c-19 , Sel , Mülteciler , Rant , Rüşvet?

TürkİslamNeferi1453
Bu iki parti FETÖ olayları patlak verdiğinden beri ülkeye BEKLENİLEN HİZMETİ vermiyor.
Chp açık açık ülkeyi düşmana teslim etmek isterken Akp'de gizliden bunu yapmaya çalışıyor.
RTE ve MKA birbirine çok benzeyen özelliklere sahip insanlardır. RTE tabiri caizse gri bir insandır. Siyaset bilimciler ve ülkesini sevenler onun naptığını ve ne yapmak istediğini bir türlü anlayamaz veya bilmekte çok güçlük çeker ( benim gibi )

Ben bu iki değerli Lideri yıllarca araştırdım ve araştırıyorum. Ben çoğu aktroll ve oktroll gibi koyun değilim ve herşeye kafa yoruyorum , çünkü istikbali ve geçmişi olmayan insan ottan farksızdır. Totaliter ve otoriter rejimlerden , kapitalist düzenlerden şikayetler edenlerin çoğu neyden şikayet ettiklerini bilmemekle beraber hiçbir çözüm veya sağlam dayanaklar üretememiştir.

şu an Orman Yangınlarına rağmen Türk halkının çoğunun tek derdi ekonomi ve kendi ailesini refah içinde yaşatmaktır. Yüce TSK , değerli siyasetçiler , kamu kurumları ve memurlar , STK'lar , Dini kuruluş ve Cemaatler , herkes kendi derdine düşüp " Dini ve Milli çizgiden " uzaklaşmaya başlamış ve ülkemizde sürekli musibetlerin cereyan etmesine yol açmıştır.

Ya bir yiğit çıkacak bu ülkeyi düzeltecek ya da yiğitliğini düşmanın gücünden ve hainin itliğinden gizlemek zorunda kalan kişi veya kişiler çok acil kimliklerini deşifre edip halkıyla bütünleşerek tüm parti seçmenlerine gerçeği anlatmalıdır ki herkes safını belli etsin.
Bu olsa bile buna rağmen yine özellikle yobaz aktroll ve oktrolller ve sahte milliyetçi ve dindar kisvesine bürünmüş hain ya da gafiller veyahut paraperestler yine buna itiraz edip bir kulp bulup fitne ateşini fitillemeye devam edecektir.
Ahir zamanda suyu ateş , ateşi su gösteren deccal fitneleri ve kaosu ile karşı karşıyayız ve bu daha başlangıç maalesef... Herşeyin su gibi berrak olduğu zamanlarda tüm maskelerin ( c19 da kurtamayacak ) düştüğü , iyi ve kötünün , vatanperver ile hainin ayırt edildiği mahşeri aratmayacak ortam ve kıskaç altında sahte Tanrıcılık oynayanların düzeninde tüm kainatın sahibi Yüce Allahın imtihanına tabi tutuluyoruz.
Bu sınav tarihte görülmüş en ağır sınavdır çünkü sona yaklaşıyoruz dünya dede yaşında oldu.
Allahu Teala dünya oyun ve eğlenceden ibarettir buyuruyor.
Demek ki herşey bir " OYUN " !!!
Akp Ve Chp'nin Birbirinden Farkı Olmaması Sorunsalı ; Yangınlar , Musilaj , c-19 , Sel , Mülteciler , Rant , Rüşvet?
0
6
Görüşünü yaz