2 ay

İş yerinde Atatürk e söven radikal şeriatçı bi çalışan şikayet etmeli miyim (detaya bakın lütfen) ?

Gizli Üye
Bu adam 40 yaşlarında Atatürk e sövüyor, ayrıca çok açık dile getirmsede mecbur aynı ortamda bulunuyorum kendisiyle beraber çalışıyoruz sayılır mecburiyetten yoksa sevmiyorum, ben kamu personeliyim o da işçi.
Bu adam 2023 ten sonra şeriat geleceğini falan söylüyor bana, ayrıca ülkücü benzeri bi grup kurmuşlar o da üye, bana tek telefonla binlerce kişiyi toparlayabilirim dedi, suriyeli vr Afgan mülteci konusunu sorduğumda bana "2 yıl sonra lazım olacak, laikleri öldürmek için onlar asker" dedi. Ciddiye alsam mı bilemedim bu gidişle kavga edicez zaten tartıştık bi kaç defa, ölümüne Tayyipçiyim diyor, şaka gibi. Şikayet etsem kime şikayet edicem ben işimden olurum ona yine hiç bişey olmaz diye korkuyorum, malüm zaten her tarafı baskı altına aldılar. Ne yapayım sizce, ben bu adamla kavga ederim bu gidişle dediği çok daha şey var da onları yazmıyorum, mesela iş yerinde bazı kızlara şeriatta 4 kadının caiz olduğunu ve onun için buna hazırlıklı olun falan gibi, yemin ediyorum o kel kafasını patlatıp sakalından tutup yerde sürtmek istiyorum orman çocuğunu
İş yerinde Atatürk e söven radikal şeriatçı bi çalışan şikayet etmeli miyim (detaya bakın lütfen) ?
4
8
Görüşünü yaz