2 ay

Türkiye`nin tek düşmanı?

KavramKargaşası
Ülkenin kuruluş yıllarından başlayalım.

1- Yunan ordusuna en çok destek verenler. Bizi ingilizler yönetsin. Amerikan mandası olalım diyenler hep müslüman hocalar ve köle takipçileri.

2- CHP din düşmanı diye Adnan menderesi getirip onun arkasına sığınıp her türlü yolsuzluğu hırsızlığı yapanlar müslüman hocalar ve köle takipçileri

3- 70`li 80`li yıllarda solcu gençleri ülkücülere, ülkücü gençleri solculara gidip yalan yanlıış gambazlayanlar. Erbakan Hocanın talabeleri. (Bkz. Bahceli evlet katliamı ev adresini verenler.)

4- Sivasta aydın insanları sindirmek susturmak için madımak katliamını yapıp insnları diri diri yakanlar müslüman hocalar ve köle takipçileri

5- 12 Eylül Darbesinde Sağcı ve solcu gençleri ihbar eden gambazlayanlar müslüman hocalar ve köle takipçileri

6- Turgut Özal ile birlikte Azerbaycan Türkleri Türkiye`den yardım istediğinde. Siz şiasını biz sünniyiz gidin irandan yardım isteyin diyenler müslüman hocalar ve köle takipçileri

7- Yina aynı dönemde daha sonrada %70`i PKK ya katılacak Irak kürtlerini ülkeye alanlar müslüman hocalar ve köle takipçileri

8- Cernobil faciası olduğunda, radyasyonlu yamur ile yıkanan çayları ve fındıkları okullardaki çocuklara dağıtıp içirenler Necmettin Erbakan ve talebeleri

9- Tayyip erdogan ile birlikte cumhuriye günümüzdeki hale getirenler müslüman hocalar ve köle takipçileri

10 - Fetö gibi sapkın bir tarikatı besleyip ülkenin başına bela edenler müslüman hocalar ve köle takipçileri

11- Günümüzde hala menzilcisi , Mahmutcusu gibi tarikatlar besleyip devlet kadrolarına yerleştirenler müslüman hocalar ve köle takipçileri

Burada yazmadığım atladığım, sizlerinde ekleyeceği binlerce örnek olabilirdi. Sadece kısa bir hatırlatma geçmek istedim.
Türkiye`nin tek düşmanı?
2
3
Görüşünü yaz