2 ay

Ulusal kanalların Türkiye’deki orman yangınları hakkında tarafsız haber yaptığına inanıyor musunuz?

SorupGideceğim123

TRT (Türkiye’nin Radyo ve Televizyonu) arkasındaki orman yangınına rağmen Marmaris’te orman yangını söndürüldü, kontrol altına alındı diye haber yaparken bir vatandaş halkı aldattığı, yanlış bilgi verdiği gerekçesiyle ve yangın söndürme uçak ve helikopterlerinin yetersiz kalması durumunu anlatmadığı gerekçesiyle TRT’ye tepki gösterdi.

ULUSAL KANALLARIN HABERLERİNE İNANIYOR MUSUNUZ? YANGINLA MÜCADELE SÜRECİNİ NASIL TAKİP EDİYORSUNUZ?

https://www.instagram.com/reel/CSGfllBDtAE/?utm_medium=copy_link

Sizce hükümet orman yangınlarıyla olması gerektiği gibi mi mücadele ediyor?
Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin
Asla ulusal kanalların yangınla ilgili verdiği haberlere inanmıyorum. Çünkü hükümet sansürüyle yayın yapıyorlar. Süreci bölgedeki insanların açtığı canlı yayınlardan, videolardan takip ediyorum. Hükümet orman yangınlarıyla mücadelede sınıfta kaldı. Yazıklar olsun.
A seç
Ulusal kanalların haberlerine inanıyorum. Yangınla çok iyi mücadele ediliyor. Sizin o gördüklerinizin hepsi animasyon.
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Ulusal kanalların Türkiye’deki orman yangınları hakkında tarafsız haber yaptığına inanıyor musunuz?
6
0
Görüşünü yaz