2 ay

Ben İstanbul'dan gidip terör bölgesinde askerlik yapıyorum, bu ülkede beleşe yaşayan ülkenin ormanını yakıyor, adalet bu mudur?

CapitaiinDeBarracuda
Ben bu ülkede, İstanbul'daki işimi gücümü bırakıyorum. Iğdır Aralık gibi bir terör bölgesine gidiyorum... Niçin? bu vatanın 1 km karelik toprağına zeval gelmesin diye.. Gecemi gündüzüme katıyorum, Mg3 gibi bir makineli tüfeği omzuma alıp günde 6 km yolu yürüyerek gecenin karanlığında gidip sabahın 6 sında geliyorum, günde 5 saat uyuyorum, Sınırda yangın çıkıyor, gecenin karanlığında olay yerine gidiyorum elimde tüfeğimle, niçin? Teröristler sınırda yangın mı çıkarttı diye.
Kim gidebilir he gecenin 3 ünde elinde tüfekle zifiri karanlıkta kendini tehlikeye atarak devasa yangının olduğu yere. Daha da entresanı yangın karşı tarafta olduğu tespit ediliyor Ermeni askerlerle karşı karşıya geliyoruz. Karanlıkta birisi ateş açacak olsa, kim ağlayacak arkamızdan.
Şunu artık aklınıza sokun, bu ülkenin kendi evlatlarından başka evladı yoktur. Kendi evlatlarınıza sahip çıkın!!!
Biz bu ülkenin 1 metrekaresine zeval gelmesin diye ölümü kabul edip yola çıkıyorsak, bu vatanın evladı olduğundandır. Ama görüyorum ki, zavallı dediğiniz mülteciler ülkeyi cayır cayır yakıyor.
Bu mudur adalet?
Güncellemeler:
2 ay
Ben yine olsa yine giderim. Ölümü de kabullenir yine giderim çıktığım yolda sıkıntı yok. Ama bu kişiler de benim gibi vatanını seven bir insanla karşı karşıya gelirse ölümü kabullensin, hiç acımam boğazlarını sıkıp oraya gömerim.
Ben İstanbul'dan gidip terör bölgesinde askerlik yapıyorum, bu ülkede beleşe yaşayan ülkenin ormanını yakıyor, adalet bu mudur?
2
1
Görüşünü yaz