3 ay

Muhalefet, neden şeriat yönetimi istiyor?

BeniBöyleBill
Son birkaç gündür sosyal medyada linç edilen anne ve eşi masum çıktı... Öyle ahlaksızca paylaşımlar yapıldı ki, halen yargı aşamasındaki olay için, sahte deliller, sanık isimleri vs. her şey ortalığa döküldü.. Bunu bilerek yapanlar olduğu gibi, sözde tepkisini ortaya koyan ahlaksızlar da bol bol paylaştı. Bir önceki sorumda şüphelerimi dile getirmiştim. Beni trol, sapık olmakla suçladılar, hakaret ettiler. İsteyen, bir önceki soruma bakabilir. Hukuka saygısı olmayan bu insanlar, masum insanları linç etmekle kalmadılar, ahlaksızca hakimin savcının adını paylaştılar.
Şimdi Soruyorum...
Salt muhalefet yapmak uğruna az kalsın 2 masum insanın hayatına maal olacak bu paylaşımları yaparken ne düşünüyordunuz? Onların ölümü, linç edilmesi size nasıl bir zevk verecekti. Ahlaksızca demokrasiyi savunduğunuzu söylerken, masum insanları linç etmekte katkınız sizi ahlaksızlığın hangi boyutuna sürükler... ? Tecavüzden zevk alan sizler, sözde muhalefetinizle başlattığınız linç girişimi ile taşlanarak öldürülmeyi mi teşvik ediyorsunuz? Yoksa siz sözde medeni insanlar, gizliden şeriat hukukunu mu savunuyorsunuz? içinizdeki nefret, kan emici duyguları "şeriat gelse de rahatlasak" diyerek mi bu insanları linç ediyordunuz? Bu soruyu okuyup ta görmezden gelirken, içinizdeki ahlaksız, sapık, tecavüzden zevk alan ruhunuzun masum mu olduğunu düşünüyorsunuz. Yoksa, tekrar insan olup pişmanlığınızı bu sorunun altında, o insanlardan özür dileyerek belirtecek misiniz?

Lütfen bir önceki sorumu, gelen cevapları ve benim yorumlarımı okuyun. O zaman bu sorunun ne kadar haklı sorulduğunu anlayacaksınız.

Masumiyetin kaynağı :
Muhalefet, neden şeriat yönetimi istiyor?
7
7
Görüşünü yaz