3 ay

Toplumun Psikolojisi Akıl Ve Ruh Sağlığı Ne Durumda Sizce? Ekonomi Ahlak Nerelere Gidiyor? Akp İktidarı Devam Eder Mi? Detay?

Yakışıklıbey01
Ben 25.5 Yaşındayım. Son 3-4 Yılı Saymazsak Fanatik Bı Milliyetciydim Liseli Zamanlardan Beri. Mhp ve Bahçeliyi Severdim Severim. Ama Asla Ama Asla Ülkücü Değilim. Hatta Zerre İslam Dininden Haz Almıyorum. Bana Çok İtici Geliyor Hatta👍😉 Bu Zamana Kadar Refarundumda Seçimde Dolara Ekonomiye Rağmen Hadi ABD'ye Hdpye Sola Karşı Tayyibe Oy Atım Dedim. Hepte Tayyibe Attım. Ama Gelecek Genel Seçimde Asla Ama Asla Bu Sefer Tayyibe Oy Atmayacam Asla. 😎😎 Ben Değişik Birisiyim. Yollarda Caddelerde Sokaklarda Biriyle Birileriyle Kavga Etmem An Meselesi😉👍 Bu Halk Akıl ve Ruh Hastasi Oldu İyice 👍😉 Psikolojisi Bitiyk Bence Bu Halkın. Ben Gözlemlerimi Söylüyorum 👍😉 Dolar Faizle 9 Lirada. 2022 bin sonlarında 11 LİRAYIDA geçecek👍👍👍😉 Ekonomi Talan Edilydi. Artık 10 Liraya Değil Tavuk Döner Ayran Sadece Döner Bile Yok. Kola O Dandik Nugget Bile 8 10 Lira Oldu. Burger King 30 Lira Oldu👍 Bir Otobüs Bileti 150 200 Lira👍👍 Ahlak Diye Zerre Bişey Kalmadi. Aile Diye Birseyde Kalmadı. Şahsen Ben Babamdan Nefreyt Ediyorum. Hatta Şimdi Ölse Sevinirym. Bunların Birçok Nedeni Var. Her neyse. Düşen Kizlar Mi Dersin Kocasını Aldatan Kadınlar Mi Dersin. Para İçin Kendini.. kizlar mi dersin. Daha neler var neler👍👍😉 Artık bunlar... Gitsin.
Toplumun Psikolojisi Akıl Ve Ruh Sağlığı Ne Durumda Sizce? Ekonomi Ahlak Nerelere Gidiyor? Akp İktidarı Devam Eder Mi? Detay?
2
3
Görüşünü yaz