Çanakkale Zaferi ve Şehitlerini Anma Günü: Tarihimizin İzinde

Bugün hepimizin gurur duyduğu, bu toprakların kanla sulandığı 18 Mart Çanakkale zaferi ve şehitlerini anma günü için bir yazı yazmak...
1 7

Baharın Müjdecisi: 21 Mart Nevruz Bayramı'nın Anlamı ve Kültürel Önemi!

Selaam, 21 Mart Nevruz Bayramımız Kutlu Olsun 🥳 Nevruz Bayramı; Orta Asya kökenli bir gelenektir ve 21 Mart'ta kutlanır. Biz Türkler...
17 26

Tarihin Gördüğü En Büyük Zafer: Çanakkale Destanı 🌹

Selamlar, saygılar, hürmetler sevgili KS arkadaşlarım. Bugün sizlerle dünya tarihinin gördüğü en kanlı en çetin mücadelelerden birisi...
15 11

Berat Kandilimiz Mübarek Olsun! Peki Nedir Berat Kandili?

Bugün Ramazan'ın müjdecisi olan Berat Kandili günü. Peki nedir Berat Kandili? Asıl adı Berat Gecesi olup 16. yüzyılda, Osmanlı...
9 26

Bir Yer Bulalım Dünya'dan Uzay'a! Uzaya Giden İlk Türk Alper Gezeravcı Kimdir?

Bugün 18 Ocak 2024. Tarihi bir ana tanıklık edeceğiz. O beklenilen uzay yolculuğu bu gece yaşanacak. Peki Axiom Space-3 görevi...
19 29

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin Faydaları ve Zararları

Merhaba, Aslında bu sistemi her zaman için kötülüyoruz şu anda ülke ekonomisinin kötü durumda olmasını belki de bu sisteme bağlıyoruz...
4 14

İsrail-Filistin Savaşı'na, Suriye'deki Vekalet Savaşı'na ve Türkiye'nin Rolüne Biraz Yakın Tarihe Bakalım

Biliyorsunuz, Suriye'de bugün şiddeti oldukça azalsa da, son 10 yıldır bir savaş var. Çok kısa bir girizgâh yapacağım, bütün 10 yılı...
2 5

Buzulların erimesiyle dünyadaki herkes 1 saniyesini kaybedecek. Buzulların erimemesi için neler yapılabilir?

Buzulların erimesiyle dünyadaki herkes 1 saniyesini kaybedecek. Buzulların erimemesi için neler yapılabilir?...
15 17

Altay Cem Meriç - Gazze Kurtuldu (!) videosu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Olaylar hakkında aklı selim düşünceleri var. Genel olarak da İzleyen var mı?
3 0

Bu milletin niye bu kadar çok bozuldu?

Hırsızı, dolandırıcısı, katili, namussuzu, kumarbazı, tilkisi, korkağı, haini, aptalı ne desen var ama dürüst mert biri yok.
3 2

Bu kadının tc kızlarını kudurtmasına çatlatmasına sevinen tek ben miyim?

Görevini hakkıyla yapan bir psikolog. Bizim kızlar linç ediyor ama kimin umurunda
12 11

Araplar neden bu kadar çok Polat hayranı?

Suriye, Irak, bizim buradaki yerli Araplar olsun niye böyle...
2 2

Seçimlerde oyunuzu hangi partiye, hangi nedenden vereceksiniz?

İlk başlarda hiç oy kullanmam diye düşünüyordum. Ama fikir değiştirdim. Sol görüşlü birisi olarak İstanbul'da oyumu YRP (yeninden refah...
1 8

Yıldız Tilbe emekli olmuş, "Şimdiki emeklilere Allah yardım etsin" demiş. Emekli maaşı ne kadar olmalı?

Yıldız Tilbe, "Eskiden emekli olanlar bir ev bir araba alırlardı, ya da iş açardı toplu parayla. Şimdiki emeklilere Allah yardım etsin....
6 10

Ülke savaşa girip kötü durumda olunca çocuk askerler olmalimi sizce?

Erkek kardeşim 17 yaşında çocuk asker olmak isterim diyor yani o durumda koradab aklıma geldi Atatürk zmaabi ve Osmanlı zamanında 10 12...
2 4

2028 seçimlerinde kimi desteklerdiniz?

Soru net ve açık
14 24

16 bakan cumhurbaşkanı devletin bütün gücü arkasında olan Kurum vs tek başına Ekrem kim alır?

Bu şartlarda bile ekrem alırsa Erdoğan ağır travmaya girer
3 9

Sizce İstanbul’u kim yönetmeli?

1 2

Karabük Üniversite'ndeki yaşanılan olayların ifşaları ile itirafları sonucunda ortaya çıkanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Karabük Üniversite'sinde sular durulmuyor. Halk tedirgin ve orada okumaya gelen Afrikalı gençler ise hastalık sahibi olmadığı konusunda...
4 13

İstanbul da seçimi kim kazanır sizce?

Sizce kim kazanır
2 6

Oyumu hangi partiye vermeliyim?

Tayyibe veriyodum ama cezayı hak etti hangisine veriyim
4 9

Savaşta hangi tarafa hak veriyorsunuz?

Ben Rusya yandaşıyım nekadar sivil halk zarar görse de.
4 3

Bugün seçimde hangi partiye oy vereceğime karar verme günüm, siz peki?

TİP görüşü google'a enterlarsanız arkadaşlar, görüşüme en yaklaşan bu adamlar oldu. Bilmiyorum kararsızım fakat CHP, AKP bla bla...
5 2

Türkiye'de yaşayan Araplara karşı ırkçılık yapılarak 2. PKK terör örgütü mü oluşturulmak isteniyor?

Merak ediyorum son 5 yıldır aşırı derecede Arap düşmanlığı yapılırken ülkemizdeki en az 6 milyon Arap ve güneydeki sınır bölgelerinde 2....
3 3

Öne Çıkanlar

Cem Garipoğlu Çin'de görüldü iddialarını duydunuz mu?

Cem Garipoğlu Çin de görüldü söylentileri gerçek mi acaba?
5 5

Erkam Yıldırım, Kerimcan Durmaz'ın olayı nedir?

Erkam Yıldırım Kerimcan Durmaz hakkında konuşulanların temeli nedir?
1 1

Tayyip Erdoğan kolon kanseri, karaciğer metastazı söylentileri doğru mu?

Recep Tayyip Erdoğan kolon kanseri karaciğer metastazı olduğu söylentileri doğru mu?
13 11

Türkiye İşçi Partisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bence mevcut durumda solun sesini gayet güzel duyuran ve oy verdiğim zaman tamamen vicdanımın rahat edeceği nadir partilerden birisi....
1 7

Anka haber ajansı kimin?

Anka haber ajansı kimin biliyor musunuz?
0 1

I speech kürsü ne demek?

I speech kürsü ne demek? Bu söz nereden çıktı?
0 1

06 AC 600 plaka kimde?

Bu plakalı araç kime aitti aydınlandı mı?
0 4

369. dönem yedek subay açıklamasında ne yaşanmıştı?

Sosyal medyada yorumlarda filan görüyorum, 369. dönem yedek subay açıklaması filan yazıyorlar. Ne demek bu bilen var mı?
0 1

Kahrolsun istibdat yaşasın hürriyet kimin sözü?

Nereden çıktı bu söz? Kahrolsun istibdat yaşasın hürriyet ne demek biliyor musunuz?
3 4

2 Ağustos dünya yakışıklılar günü ne düşünüyorsunuz bu konuda?

2 Ağustos dünya yakışıklılar günü ne düşünüyorsunuz bu konuda? #iyi #günler #gündem #reisaga55
6 12
YÜKLENİYOR...