Milli bayram kutlamalarına katılmayı özlediniz mi?

Gizli Üye
Ben demin Youtube’a girdim. Önerilenlerde mehter marşı falan çıktı. Bunları ara ara canlanmak için dinlerim. Ondan olsa gerek youtube önermiş işte. Mehterden başlayıp TSK’ye kadar tüm marşlara biz bu marş işinden gerçekten anlıyoruz. Çünkü tüm marşlarımız canlı gümbür gümbür dinleyende bir coşku uyandırıyor. Daha yavaş tempo olanlarda ise daha mağrur, yiğit bir hava var. Ben İzmir’de Gündoğdu Meydanı’nda milli marş kutlamalarına katılmayı çok özledim. Kendim gibi bir sürü coşkulu insanla zıplaya zıplaya bağıra bağıra 10. Yıl Marşı’nı, Gençlik Marşı’nı okumayı, Türk Yıldızlarını izlemeyi çok özledim. Akşamına Haluk Leventin bizi coşturmasını da çok özledim. Fetö darbesinden önce askerler Alsancak’a inip silahlarını askeri teçhizatlarını sergilerdi. Orada rütbeli yakışıklı askerlere bakardım falan. İlk defa bir tankın içine öyle girmiştim. Savaş gemisini öyle gezmiştim. Güzeldi ya. Şu korona bahane edilerek akplilerin rezil rezil alem yaparcasına toplanmalarına izin verilip de milli bayram kutlamalarına yasak getirdiler ya Allah hepsinin...

Milli bayram kutlamalarına katılmayı özlediniz mi?
6
1
Görüşünü yaz