Çanakkale Zaferi ve Şehitlerini Anma Günü: Tarihimizin İzinde

Bugün hepimizin gurur duyduğu, bu toprakların kanla sulandığı 18 Mart Çanakkale zaferi ve şehitlerini anma günü için bir yazı yazmak...
1 7

Baharın Müjdecisi: 21 Mart Nevruz Bayramı'nın Anlamı ve Kültürel Önemi!

Selaam, 21 Mart Nevruz Bayramımız Kutlu Olsun 🥳 Nevruz Bayramı; Orta Asya kökenli bir gelenektir ve 21 Mart'ta kutlanır. Biz Türkler...
17 26

Tarihin Gördüğü En Büyük Zafer: Çanakkale Destanı 🌹

Selamlar, saygılar, hürmetler sevgili KS arkadaşlarım. Bugün sizlerle dünya tarihinin gördüğü en kanlı en çetin mücadelelerden birisi...
15 11

Berat Kandilimiz Mübarek Olsun! Peki Nedir Berat Kandili?

Bugün Ramazan'ın müjdecisi olan Berat Kandili günü. Peki nedir Berat Kandili? Asıl adı Berat Gecesi olup 16. yüzyılda, Osmanlı...
9 26

Bir Yer Bulalım Dünya'dan Uzay'a! Uzaya Giden İlk Türk Alper Gezeravcı Kimdir?

Bugün 18 Ocak 2024. Tarihi bir ana tanıklık edeceğiz. O beklenilen uzay yolculuğu bu gece yaşanacak. Peki Axiom Space-3 görevi...
19 29

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin Faydaları ve Zararları

Merhaba, Aslında bu sistemi her zaman için kötülüyoruz şu anda ülke ekonomisinin kötü durumda olmasını belki de bu sisteme bağlıyoruz...
4 14

İsrail-Filistin Savaşı'na, Suriye'deki Vekalet Savaşı'na ve Türkiye'nin Rolüne Biraz Yakın Tarihe Bakalım

Biliyorsunuz, Suriye'de bugün şiddeti oldukça azalsa da, son 10 yıldır bir savaş var. Çok kısa bir girizgâh yapacağım, bütün 10 yılı...
2 5

Oy kullanmayan seçmene 300 TL ceza! Yeni düzenlemeyi duydunuz mu?

31 Mart 2024 yerel seçimlerinde oy kullanmayan vatandaşlara 300 TL para cezası öngören yeni düzenleme, seçmen katılımını artırmayı...
46 49

Şeriat isteyen insanlar gelsin buraya?

Gerçek şeriat ile yönetilen bir tane bile ülke yok, şimdi de Türkiye'den gerçek şeriat bekliyor musunuz gerçekten? Neden şeriat...
2 11

Kadınlar özel günlerin de neden oruç tutamıyor?

Şüphesiz inanan biri Allah'ın emrine yasaklarına itirazım olamaz ama kadınların regl hali abdesti bozan bir şey oruçla konunun alakasını...
1 6

Ülker'den istifa edeceğim sizce bayramı beklemeli miyim?

Psikolojik zorbalık ve yönetim zaafiyeti var. Devrecilik var. İstifa etmek için bayramın parasını almalı mıyım, şimdi bırakmalı mıyım sizce?
2 0

Dinsiz kelimesini bir hakaret olarak kullanmak ve ya kötü bir sey olarak görmek?

Esenlikler, Evet ben dinsizim, ateistim ve yetmiyor üstüne koyu bir Islam düsmaniyim. Islamin bir Arap dini oldugunu, Türkler ile...
2 4

Eskiden Amerikan sistemleri kullanan Türkiye, Amerika'ya binlerce obüs mühimmatı ihraç etmiş! Erdoğan tarih mi yazıyor?

Üreten ve satan taraf olduk artık biz🇹🇷✊ https://www.savunmasanayist.com/turkiyeden-abdye-binlerce-adet-obus-muhimmati-ihracati/
1 9

Amerika'da gayrimüslimler tarafından oruç tutma akımı başlamış siz ne düşünüyorsunuz?

Bazı Amerikalılar, Gazze'ye destek olmak ve şükranlarını sunmak amacıyla alışveriş çılgınlığından da kurtulmak için farklı yollara...
4 4

2028 seçimlerinde kimi desteklerdiniz?

Soru net ve açık
14 24

16 bakan cumhurbaşkanı devletin bütün gücü arkasında olan Kurum vs tek başına Ekrem kim alır?

Bu şartlarda bile ekrem alırsa Erdoğan ağır travmaya girer
3 9

Sizce İstanbul’u kim yönetmeli?

1 2

MHP Milletvekili, emeklilere ek iş yapmaları ve simit satmaları tavsiyesinde bulundu! Sizce emekliler ek iş yapmalı mı?

Aksaray Milletvekili Kaşlı, artan geçim derdine karşı emeklilere "ek iş yapmalarını, su ve simit satmaları" yönünde tavsiyede bulunarak...
5 6

İstanbul da seçimi kim kazanır sizce?

Sizce kim kazanır
2 6

Oyumu hangi partiye vermeliyim?

Tayyibe veriyodum ama cezayı hak etti hangisine veriyim
4 9

Şampiyonluk hasretine son vermek isteyen Fenerbahçe'ye hangi ligi uygun görüyorsunuz?

Ligden çekilme kararını sicak tutan Fenerbahçe lig arayışında olduğunu söyleyen spor yorumcusu uzerine bu soru...
0 5

Öne Çıkanlar

Cem Garipoğlu Çin'de görüldü iddialarını duydunuz mu?

Cem Garipoğlu Çin de görüldü söylentileri gerçek mi acaba?
5 5

Erkam Yıldırım, Kerimcan Durmaz'ın olayı nedir?

Erkam Yıldırım Kerimcan Durmaz hakkında konuşulanların temeli nedir?
1 1

Tayyip Erdoğan kolon kanseri, karaciğer metastazı söylentileri doğru mu?

Recep Tayyip Erdoğan kolon kanseri karaciğer metastazı olduğu söylentileri doğru mu?
13 11

Türkiye İşçi Partisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bence mevcut durumda solun sesini gayet güzel duyuran ve oy verdiğim zaman tamamen vicdanımın rahat edeceği nadir partilerden birisi....
1 7

Anka haber ajansı kimin?

Anka haber ajansı kimin biliyor musunuz?
0 1

I speech kürsü ne demek?

I speech kürsü ne demek? Bu söz nereden çıktı?
0 1

06 AC 600 plaka kimde?

Bu plakalı araç kime aitti aydınlandı mı?
0 4

369. dönem yedek subay açıklamasında ne yaşanmıştı?

Sosyal medyada yorumlarda filan görüyorum, 369. dönem yedek subay açıklaması filan yazıyorlar. Ne demek bu bilen var mı?
0 1

Kahrolsun istibdat yaşasın hürriyet kimin sözü?

Nereden çıktı bu söz? Kahrolsun istibdat yaşasın hürriyet ne demek biliyor musunuz?
3 4

2 Ağustos dünya yakışıklılar günü ne düşünüyorsunuz bu konuda?

2 Ağustos dünya yakışıklılar günü ne düşünüyorsunuz bu konuda? #iyi #günler #gündem #reisaga55
6 12
YÜKLENİYOR...