1 ay

Trabzon'da ‘Boncuk’ isimli köpek rahatsızlanan sahibini 5 gün boyunca hastane önünde bekledi. Ne düşünüyorsunuz?

çarliabiniz
Trabzon'da ‘Boncuk’ isimli köpeğin rahatsızlanan sahibi Cemal Şentürk’ü, tedavi gördüğü hastanenin giriş kapısında 5 gün boyunca beklemesi, dünya basınında geniş yer buldu. Avrupa ve ABD medyası, DHA’nın servis ettiği haberi okurlarına manşetlerden duyurdu.
  • Trabzon'da ‘Boncuk’ isimli köpeğin rahatsızlanan sahibi Cemal Şentürk’ü, tedavi gördüğü hastanenin giriş kapısında 5 gün boyunca beklemesi, dünya basınında geniş yer buldu. Avrupa ve ABD medyası, DHA’nın servis ettiği haberi okurlarına manşetlerden duyurdu.
  • Sevimli köpek, hastane personeli ve vatandaşların ilgi odağı oldu. Sağlık durumu iyiye giden Şentürk’ün, tekerlekli sandalyeyle aşağı inip, bekleyişini sürdüren ve hastane çalışanlarınca beslenen köpeğiyle buluşması, duygusal anlara sahne oldu. Cemal Şentürk, 6'ncı günde tedavisinin ardından taburcu olup evine döndü.
Trabzonda ‘Boncuk’ isimli köpek rahatsızlanan sahibini 5 gün boyunca hastane önünde bekledi. Ne düşünüyorsunuz?
Boncuk'un sahibinin tedavi gördüğü özel hastanenin giriş kapısı önünde 5 gün boyunca beklemesi, dünya basınında da geniş yer buldu. Avrupa ve ABD medyası, DHA’nın servis ettiği haberi okurlarına manşetlerden duyurdu.

ABD’nin köklü gazetelerinden The Washington Post, 'Köpek sahibini günlerdir Türk hastanesinin önünde bekliyor' başlığı ile haberi okurlarına aktardı. New York Daily News de haberi, 'Köpek günlerdir hastanenin önünde sahibi için bekliyor" başlığı ile duyurdu. ABD merkezli haber ajansı Associated Pres de haberi servis eden medya kuruluşları arasında yer aldı. İngiltere’nin önde gelen gazetelerinden The Guardian ise haberi "Sabırlı köpek sahibini günlerce hastanenin dışında bekledi" başlığını attı.
https://www.dha.com.tr/yurt/sahibini-5-gundur-hastane-kapisinda-bekleyen-kopek-dunya-basininda/haber-1808497

#çarliabinizsoruyor #Trabzon #Sevimliköpekboncuk #5günboyuncasahibinibekledi
Trabzon'da ‘Boncuk’ isimli köpek rahatsızlanan sahibini 5 gün boyunca hastane önünde bekledi. Ne düşünüyorsunuz?
5
9
Görüşünü yaz