2 ay

Fransız mallarını boykot ediyor musunuz?

betterböcek
Bildiğiniz gibi fransa peygamberimize hakaret içeren karikatürü dev gökdelenlere yansıttı ve devlet başkanları da bu karikatürü desteklediklerini ve kimseden korkmadıklarını söyledi.
Türkiye başta olmak üzere İslam dünyasından birçok topluluk tepki verip boykot çağrısı yaptılar. Fransız sanayi odası da boykottan korkmadıklarını ve hükümete destek verdiklerini söyleyip boykot çağrılarının derhal durmasını istedi.
Peki hal böyleyken siz boykot yapıyor musunuz yapmıyor musunuz? Peygamberinize yapılan hakarete tepkisiz mi kalacaksınız?
Halen Total den benzin, Loreal den Garnier den krem ve makyaj malzemesi, Tefalden tava, Nestle den çikolata, Danone den yoğurt ve daha bir çok fransız mallarını almaya devam mı edeceksiniz? Farkındamısınız hepsinin de yerli veya yabancı muadili var mecbur değilsiniz.
Siz tepkisiz kaldıkça onlar da rahat rahat Türkiyeye, İslama, Peygamberimize hakaret etmeye devam edecek?
Bu konuda gerçekten duyarlı mısınız? Yoksa umursamıyor musunuz? Ne düşünüyorsunuz?
Güncellemeler:
2 ay
Müslüman olmadığını söyleyenlerin burada yorum yapmaya küfür etmeye hakkı yok. Bu yüzden engelliyorum. Ben müslümanım diyenlere soruyorum zaten. Diğerleri defolabilir gelmeleri bile saçma
Fransız mallarını boykot ediyor musunuz?
10
3
Görüşünü yaz