1 ay

97'inci yılını kutlayacağımız Cumhuriyetimizin, geleceğine dair neler söylemek istersin?

97inci yılını kutlayacağımız Cumhuriyetimizin, geleceğine dair neler söylemek istersin?
Günlerden 27 Ekim 2020 ve bir gün sonra günler 29 Ekim 2020 tarihini gösterdiğinde Cumhuriyetimizin 97'inci yıl dönümünü her ne kadar kısıtlıda olsa kutlayacak ve bu günü esenliklerle, saadetlerle geçireceğiz.
Ben her zaman olduğu gibi bu güzel ve anlamlı günlerde sözlerime onun sözleri ile devam etmek isterim...
"Büyük Türk Milleti!
Bugün Cumhuriyet’imizin doksan yedinci yılını doldurduğu en büyük bayramdır.
Kutlu olsun!
Bu anda büyük Türk milletinin bir ferdi olarak bu kutlu güne kavuşmanın en derin sevinci ve heyecanı içindeyim. Bugün, aynı inanç ve imanla söylüyorum ki, millî ideale, tam bir bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin büyük millet olduğunu bütün uygar dünya, az zamanda bir kere daha tanıyacaktır. Asla şüphem yoktur ki, Türklüğün unutulmuş büyük uygar niteliği ve büyük uygar kabiliyeti, bundan sonraki gelişimi ile geleceğin yüksek uygarlık ufkunda yeni bir güneş gibi doğacaktır.
Büyük Türk Milleti!
Ebediyete akıp giden her senede, bu büyük millet bayramını daha büyük şereflerle, saadetlerle huzur ve rahatlık içinde kutlamanızı gönülden dilerim.
Ne mutlu Türküm diyene!"

Kimseyi tanımadım ben, senden daha özel...
O dine değil, din tüccarlarına ve cehalete karşıydı...
97'inci yılını kutlayacağımız Cumhuriyetimizin, geleceğine dair neler söylemek istersin?
16
4
Görüşünü yaz