1 ay

İBB yeni taksi sistemini tanıttı! 6 bin plaka kamuya ait olacak, şoförler İngilizce bilecek ve sigortalı olacak! Ne düşünüyorsunuz?

İBB yeni taksi sistemini tanıttı! 6 bin plaka kamuya ait olacak, şoförler İngilizce bilecek ve sigortalı olacak! Ne düşünüyorsunuz?
Merhaba,
İstanbul'da olduğum zamanlarda taksilere binmeye bile çekiniyordum. Şu haberi görür görmez hemen sizlerin de duygu durum ve düşüncelerini almak istedim.
İBB, yeni taksi sistemini tanıtıldı;
  • 6000 yeni taksi belediyeye ait olacak
  • Şoförler sınavla alınacak ve sigortalı, mesaisi, üniforması, çalışma kuralları belli kişiler olacak
  • İstanbulkart, kredi kartı, mobil ödeme imkanı olacak
  • iTaksi etkinleşecek
Umarım bu uygulama tüm ülkemizde daha da geliştirilerek yaygınlaşır. Bu gibi güzel işler ortaya çıkaran ve halkın güvenliğini, cebini düşünerek emek veren herkese teşekkür ediyorum...Konunun detayları; https://t.co/NYbtDShgom?amp=1
"İBB Yeni Taksi Sistemini Tanıttı! 6bin plaka kamuya ait olacak, şoförler ingilizce bilecek ve sigortalı olacak! Ne düşünüyorsunuz?"

74
22
Görüşünü yaz