12 gü

Bahçeli: "Türk Tabipleri Birliği kapatılsın"dedi. Sizce TTB kapatılmalı mı?

Ehlivukuf u

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Sadece adında Türk bulunan Tabipleri Birliği derhal ve gecikmeksizin kapatılmalıdır” dedi.
İstanbul Tabip Odası “Yönetemiyorsunuz! Ölüyor, tükeniyoruz” çağrısıyla temsili bir yürüyüş düzenleneceğini duyurmuştu. Eylem planına göre 18 Eylül’e kadar ölümlere ve artan hasta sayısına dikkat çekmek, hayatını kaybeden vatandaşlar ve sağlık çalışanlarının anısına tüm sağlık kurumlarında siyah kurdele takarak çalışılacak.
Devlet Bahçeli, paylaşımlarında şu ifadeleri kullandı:

“Türk Tabipleri Birliği isimli ihanet oluşumu sözde artan vakalara, hayatını kaybeden insanlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza dikkat çekmek maksadıyla tüm sağlık kurumlarında siyah kurdele takacakmış. Bu teşebbüs zehirli ve zillet bir komplodur. Siyah kurdele takınca ne olacak? COVID-19 hastalığından tedavi gören insanlarımıza ne diyecekler? Bu kapsamda vefat eden kardeşlerimizin ailelerine ne anlatacaklar? Birlikten ziyade illete dönen tabipliğin yüz karaları nereye ulaşmayı hedefliyorlar? Siyah kurdele takan-takmayan ayırımı hastanelerde vasat bulursa muhtemel gelişmeler hakkında bir fikri olan var mıdır? Türk Tabipleri Birliği korona kadar tehlikelidir, tehdit saçmaktadır. Üstelik, hükümete yönelik ‘Yönetemiyorsunuz, ölüyor, tükeniyoruz.’ eylemi haince bir tertiptir.
Bahçeli: Türk Tabipleri Birliği kapatılsındedi. Sizce TTB kapatılmalı mı?
Bahçeli: "Türk Tabipleri Birliği kapatılsın"dedi. Sizce TTB kapatılmalı mı?
6
11
Görüşünü yaz