Elimde 45.000 lira var. Bu paranın ne kadarını dolar ve euro yapayım?

Tecrübeli arkadaşlar dövize bu aralar girilmeli mi? Bankada döviz hesabı açmayı düşünüyorum. Doların hızla düşüşe geçme gibi ihtimali var mı?

0|0
1314

En İyi Kız Görüşleri

• Bekle. Şu an çok yüksek. Alirsan zarar edersin. Elbet düşecek illa. Düştüğü anda 5.14'ü yine geçecek. Her zaman böyle olmuştur.

0|1
    0|0
  • Biraz düştüğünde hemen yatır dolara veya euroya.. Yaz sezonundayız ülkede çok fazla yabancı var onlar gittiğinde yükselecek eylüle kadar yatır bence

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Acil değilse beklemeni tavsiye ederim. Dolar uzun vadede düşecek ama Kasım ayında ABD de seçim var. 1 ay öncesinde yani ekim ayında da papaz Brunson'un mahkemesi var. Yani diyeceğim hem dolar hem de euro çok yükselecek bunu da düşünerek hareket etmelisin.

0|1
    0|0
  • Doviz için düşük bir meblağ. Türk lirası olarak bankada değerlendirin

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Doların çok fazla düşüş yaşayacağını sanmıyorum. Düşer bekle diyorlar ama eğer zaten çok fazla düşüş olursa daha sonra fazla bir artış olamaz. Bu yüzden yarıya yarıya bölüp çıkmasını bekleyeceksin. Her türlü risk.

0|0
    0|0
  • Bu dönemde girme bekle dolar hızla degil ama uzun vadede düşecek

0|1
    0|3
    • Bok düşer ya

• Ulan salak asıl uzun vadede düşmez.2005 de 1.4 tü mesela senelik olarak çok az inip çıkıyo ama 10 yılda gelinen nokta 1.6 seviyelerinden 5.17 seviyeleri..

• @Edizzzzz Ya defol terbiyesiz git önce bir bayanla nasıl konuşacagını ögren insanlıktan nasibini almamış öküz sana laf anlatacagıma duvara anlatırım daha iyi

• Krdsm ben bu para islerinden baya anlarim. Sen bana ver onlari. Hiç uğrasma. Ben senin yerine dolara çeviririm xd

0|0
    0|0
  • Parana sahip cik, bu paylasimdan sonra dolandirilabilirsin 👍🚬

0|0
    0|0
  • bu ara baya arttı ama ya şimdi girme bence

0|1
    0|0
  • 20bini euro 20bini dolar yap kalanı da dursun

0|1
    0|0
  • Altına da yatırım yapabilirsin.

0|1
    0|0
  • Bence yarısını yap...

0|1
    0|0
  • Hepsini yap

0|1
    0|0
  • Ekim'de doların. 6 lira olacak diyorlar net bankacılıkta aktif olarak al sat yap yukseltirsin

0|1
    0|0
  • Düşünce alın yükselince satın bu aralar böyle 5-6 bin kazandım... internet bankacılığı kullanarak kolaylıkla yapabilirsiniz...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Dolarin dusecegi yok lakin 5 10 biraz kuskucu duruyor daha ne kadar yukselebilir bu dusunceyle dolar 4 93 ken hareket edip yatirmadim pismanim ben sende olma da

0|1
    0|0
  • Birseyler alarak veya birsey icin yatirim yap. Bozdurma. Bu ülkede pisyasanin sagi solu belli olmuyor.

0|1
    0|0
  • şu an ne alırsan zarar edersin. herşey yüksek. Altın alman için 185 lere falan düşmesi lazım. dolar ve euro zaten almış başını gidiyor. bence faize yatır. şu an en mantıklısı.

0|1
    0|0
  • Merkez bankası faiz açıklamadan dövizden çık açıkladıta sonra tekrar gir.

0|1
    0|0
  • Hic bisey yapma bu ulkede neyin ne olacagi belli olmaz

0|1
    0|0
  • Döviz yerine altında düşünülebilir

0|1
    0|0
  • Altın al.

0|1
    0|0
  • Artık yapma