Adnan Oktar yapılanmasında görevler ortaya çıktı, erkekleri örgüte kazandırmak için flört edenleri nasıl buldunuz?

Kediciklerin birçoğunun yönetici olarak örgütte görev yaptığı, erkekleri gruba katmak için sosyal medya üzerinden flörtleştiği ortaya çıktı. Sizce Adnan Oktar ve ekibinin çalışma gayeleri neydi? Ne elde etmek istediler?
Adnan Oktar yapılanmasında görevler ortaya çıktı, erkekleri örgüte kazandırmak için flört edenleri nasıl buldunuz?

0|2
2646

En İyi Erkek Görüşleri

• Bu yapılanma hakkında neler dönüyor kimse bilmiyordu aslında. Herkes sapkın ve dini kullanan bir şahısın kadınları karşısında oynatarak program yaptığını biliyordu. Bu örgüt sürekli güzel kızları yakışıklı erkekleri örgüte katma peşindeler. Dershane çıkışları, iş çıkış vakitleri gibi saatlerde resmen güzel kız avına çıkıyorlar. Yakışıklı erkeklere lüx araç verip güzel giydirip kızların akıllarını çeliyorlar. Erkekleri zaten etkilemek daha kolay onlar için. Orada görülen tüm kadınlar çifte silahlı geziyor ve hepsi yapılanmanın bir parçası. Toplu sexe zorlanmalar gibi adi şeyler de yapılıyormuş. Bulunan kızlara başka erkeklerle beraber olma teklifi sunuluyor ve böyle yaparak imanlı olunacağı söyleniyormuş. Böyle saçma bir örgüt. Daha ne pislikler dönüyordur kim bilir!

0|1
    0|0
  • Kardeşim bu adam yıllardır bu işi ekranlarda yapıyor. Şimdi mi akıllarına gelmiş. Gündemi böyle saçma şeylerle doldurup insanları uyutuyorlar. Siz de bunları paylaşarak onlara ortak oluyorsunuz.

Bu olayla siz uyuyorken devlet opera balesi ve devlet tiyatroları kapatıldı. İç işleri bakanlığına ülkeyi idari bölümlere ayırma yetkiai verildi (kısaca özerklik). Soma davasının karar duruşması yapıldı.

2|1
    0|0
    • Aynen öyle ya la bizim deli Adnan oldu örgüt lideri

• Sen çok yanlış anlamışsın. Ben bu adamı savunmuyorum. Gündemde daha önemli konular olduğundan bahsediyorum.

• Adamı savunuyorsun demedim adamın ne olduğu belli tutup bu adamı siseriyorlar palyancodan örgüt lideri yaratiyorlar

En İyi Kız Görüşleri

• Adnan oktar ve kediciklerin herşeyini bilen devlettimiz müdahalle etme gereği neden duymadı bunca yıldan sonra bir gece kalkıp hadi adnan delisinide paket yapalım mı dediler?
    Dini allet ederek fuhuşu toplumun ahlak düzenini bozduğunu yılardır biliyorlar adam ekrana çıkıp boy boy poz veriyor devlet baba şimdi mi farkına vardı?

2|0
    1|0
    • Devlet şahıslarla uğraşmaz, bu kadar rahat davranmasının altındaki nedenleri gözetler ve arkasındaki güçlere bakar hatta bunun için destek bile verirki kendini dokunulmaz sansın.

• Ülkemizin bekası vatanımızın birliği daimi olsun rabbim ülkemizi korusun... amin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 44

• Bu adamın şarlatan olduğunu tutuklandıktan sonra mı anladılar acaba?
    Burda haberciliğin ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Basın yeter ki üstüne düşmesin bir olayın. Basın isterse bir insanı yüceltir de karalar da.

1|0
    0|0
  • Bence ülkede cemaat yapılanmalarınin çoğu potansiyel bir terör örgütüdür, bunlarda güç ve para kazanıp ülkenin iç veya dış işlerinde söz sahibi olmak adına kurulan yapılanma

1|0
    0|0
  • Dini yozlaştırmak, değiştirmek, toplumun ahlak ve etik anlayışını yıkmak- bertaraf etmek

3|0
    0|0
  • Bu adamın örgütünün olduğu apaçık belliydi ve biliniyordu zaten. neden şimdiye kadar beklediniz?

0|0
    0|0
  • Gayeleri para kazanmak bence, amaçlarını da dine hizmet olarak göstermişler. Katılanların da işine gelecek şekilde dini kurallar uydurulmuş. Muhtemelen silah kaçakçılığı falan da var.

0|0
    0|0
  • Din sömürücülüğü ve islamiyeti yozlaştırmaya çalışmak... israilin politikasındada bu var zaten buda israilin köpeği...

0|0
    0|0
  • Memleketin başına bela olacaktı. FETÖ den beter bunlar. Ölene kadar hapisten çıkamazlar. Memleket onlarca mikroptan temizlendi.

0|0
    0|0
  • Allah tan sosyal medyam yok yoksa benide paketlerlerdi 😂

0|0
    0|0
  • İnsanları dinsizleştirmek ve dini yanlış öğretmek oh neguzel oldu hep demişimdir bunun sonu nezaman gelecekdie

0|0
    0|0
  • Toplumun ahlakını bozup cahil insanlara islamı kötülemek. Ne yazık ki çoğu kız bunların kölesi olmuş.

0|0
    0|0
  • Yahu bu neydi belirsiz kişi.
    İçin tüketilen nefese yazık israf israf israf günahtır.

1|0
    0|0
  • sapkin dusunceleri sekillendirip alin erkekler size hayalinizdeki huri cenneti izlenimiyle ilgi toplayip insanlari psikoljik etki altina almak..

0|0
    0|0
  • Sapkın insanlarız biz ne geliyorsa türkiyenin başına hatunlardan geliyor

0|0
    0|0
  • Zenginleşmek için zaten ağlarına düşürüp kasetini yapınca istediğini yaptırması

0|0
    0|0
  • Bunu biliyorduk zaten. Seyine duskun olan cok kisi var.

0|0
    0|0
  • Bence şeytanin insan kiliğina girmiş bir örneği. adnan da o şeytanlardan bir tanesi

0|0
    0|0
  • Konu bile edilmeyecek kadar önemsiz birşey

1|1
    0|0
  • Belkide elde etiler sonrada kaldırdılar

1|0
    0|0
  • Muhtemelen Feto gibi yapılanma kurmaya çalıştılar.

1|0
    0|0
  • keşke tüm tarikatlar kapatılsa.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 24

• Sapıklık resmen Allah belalarını versin geç bile kalındı bir ablak suratlıyı tutuklamakta

0|0
    0|0
  • Bunun eli o süt dilimleri dısinda cocuklarada degmis

1|0
    0|0
  • Kendi kafasına göre bir din yaratmaya çalışan ve bundan para kazanan bir şerefsiz.

1|0
    0|0
  • Tulaya uzuldum Imam baciymis kizimiz simdi hapiste :( Bacima ozgurluk istiyorum

0|0
    1|0
  • Bu şartlatanı tutuklamak için çok geç kaldılar onlarca çocugun hayatı kaydı.

0|0
    0|0
  • İslamı kötü göstermek, dinde olmayan şeyleri varmış gibi göstermek

0|0
    0|0
  • Adnan Oktar demeyin valla çıldırıyorum hepsinin Allah belasını versin hainlerrr

0|0
    0|0
  • Apaçık sapkınlık islamı karalama amacı da barındırıyorlar bence

0|0
    0|0
  • Bu ruh hastası hakkında konuşmasak mı

0|2
    0|0
  • Bence p*rno gelirleri vardır

0|2
    0|0
  • Para.

0|0
    0|0
  • Kuran dan ve dinden soğutmak istediler bizi

1|0
    0|0
  • Adamı hala tanımıyorum

0|1
    0|0
  • Allahın belası

0|0
    0|0
  • Bildiğin sapıklık

0|0
    0|0
  • Yazık

0|0
    0|0
  • Vàrdir bir bildikleri

0|0
    0|0
  • Hastalikli insanlarin amacini sorgulayalim şimdi..

0|0
    0|0
  • Güzel bulmadım.

0|0
    0|0
  • Hıcbısey anlamadım

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4
Yükleniyor...