Kapat

Yüksek bir miktar karşılığında oyunu satın almak isteseler satar mısın?

Yüksek bir miktar karşılığında biri oy'unu satın almak istese satar mısın? Oy'un satılık mı?
Yüksek bir miktar karşılığında oyunu satın almak isteseler satar mısın?

#MelahatSoruyor🎈 #Mörtılgillerden🎈 #MyrtleDeğilMörtıl🎈

0|1
5060

En İyi Erkek Görüşleri

• Oy;kişinin vicdan hürriyetini, özgürlüğünü, şeref ve haysiyetini temsil eden bir olgudur. Dolayısıyla oy satılmaz. Kişinin temsildeki silahıdır. oyunu satanla başka şeylerini satan arasında bir fark yoktur.

1|1
    0|0
  • Oy kime atılır? Kimden neman varsa ona değilmi? Sorun nerde? liderin herkese o nemadan yedirmemesinde. Arzu edilen nedir? Herkes o nemadan faydalansın. var mı bu? yok neden yok? Birilerinin hakkını çalacaklarki kara girmiş olsunlar. kısaca başa geçen birilerinin hakkını hep çalar. Bizdeki koltuk sevdası olmanın başka açıklaması zaten yok.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Tabi ki hayır. Bir insan geleceğini satabilir mi ya? Yaşadığın ülkedeki sistem senin hayatını doğrudan etkilediği için senin geleceğin demektir ve bu tabi ki satılamaz satılmamalı.

0|0
    0|0
  • Satmam asla...
    Oy demek hüriyet özgürlüğü demek benim için oyumu satarsam ruhumuda kendimide satmışım demek benim içi...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 58

• Parayi alir yine istedigime atarim

2|4
    3|1
  • Yok daha neler! Ancak yani şimdi geniş düşünürsek biz de cebimize gelecek maaşı düşünerek oy vermiyor muyuz zaten? Çok da farklı değil sonuç itibariyle.

0|0
    0|0
  • Oyumu satmam. Mustafa Kemal ATATÜRK'ÜN bana vermiş olduğu hakkı düşünceme Uygun olan adaya oyumu kullanacağım. Hakkını satan bir gün kendini de satar.

2|1
    0|1
  • Tamam parayı aldık diyelim. O kabinde yalnızım. Nerden bilecekler hangi partiye attığımı? İstediğim meblağı verirse olur. Nasıl olsa o düzenbazlık peşinde olabiliyorsa ben de olabilirim. Dolandırıcılık yapmak isteyeni dolandırırım yani.

0|0
    0|0
  • Evet, ancak fotoyu çektikten sonra karalarım ve geçersiz saydırtırım ;) y*vşakları kandırmayı sıkıntılı bulmuyorum.
    Not : Parti tutmuyorum.

0|0
    0|0
  • Devletini satan, Şerefini de satar.
    Hoş, olmayan şerefini.

0|0
    0|0
  • Oyumun fiyatı 5milyon dolar ve üzeri. Eğer vericek varsa hemen halledelim ülkeyi terketmem gerek

1|1
    0|1
  • Parq ya cok ihtiyacım var ama o oyun nereye gitcegini biliyorum cocuklarımın suriyelilerle aynı yerde olmasını okumasını istemiyorum o yüzden vermem

0|1
    0|0
  • Hayır tabiki de, vatanın geleceğini para karşılığı ile satmam.

0|0
    0|0
  • Şuraya bir söz bırakayım cevabı içinde zaten UYAN EY TÜRK MİLLETİ UYAN 30 KUPONA ALINMADI BU VATAN

1|0
    0|0
  • Burda hayır diyipte kaçınız satmaz acaba merak konusu.

1|1
    0|1
  • Para karşılığı seks işçiliği yapanlar bile oyunu satmazken, meblağ ne olursa olsun oyunu satana ne denir acaba

0|0
    1|0
  • satarim cunku adaylarin hepsi beş para etmez. batri cebime uç beş kuruş girsinde çorba içelim.

0|0
    1|2
  • ha oy ha onur aynı sey sen olsan onurunu satarmısın

0|0
    0|0
  • Oy fikir mi😂😂aq fikrin olsa birinin fikrine zaten oy vermezsin 😂hey Allah’ım cahil bunlar

0|0
    1|0
  • öyle bir para yok..
    oyunu satan gün gelir vatanını da satar..

1|0
    0|0
  • Oyunu satmak demek, düşünceni ve fikirlerini satmak demektir..

1|0
    0|0
  • satılık evet. o parayı alırım giderim fakir bir muhite 10 tane oy satın alırdım ben de.

0|0
    0|0
  • Oy Namustur namus satılır mı?

2|2
    0|2
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Oy satan namusunu da satmış gibidir bana göre

2|2
    0|0
  • Fiyat cazipse oturma organımı bile satarım

0|2
    1|1
  • Geleceğimi satmam..

0|0
    0|0
  • Herkesin bir fiyatı vardır.

0|1
    1|1
  • Paraya ihtiyacim yok. Satmam.

0|1
    0|0
  • Satmam 😏

0|0
    0|0
  • Satmam

0|0
    0|0
  • Satanlara püüüüü.
    Asla melo.

0|0
    0|0
  • Çok yükseğe gerek yok, her türlü satarım 😨

0|0
    0|0
  • Özgürlük para ile satın alınıp satılmaz...

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    28

Kızlar Ne Diyor 48

• Bir oydan birşey olmaz demek yanlış damlaya damlaya göl olur ve kullandığın oy herkesi etkiliyor o yüzden asla oyumu satmam

0|0
    0|0
  • Oy benim vatanımla olan bağlılığımı ve vatandaşlık görevimi gösterniş oluyor

O yüzden satmam/satamam

0|0
    0|1
  • Evet war of empires var satın almak isteyenlere duyrulur

0|0
    0|0
  • Satmam. Dünyadaki en büyük miktar teklif edilse bile elimdeki hiçbir özgürlüğü satmam.

0|0
    0|0
  • Kimse satmam demiş ama nedense ben pek inanamadım.
    Her neyse sadede gelelim asla satmam.

0|0
    0|0
  • Bir oyum var o da REİSE onuda canımı veririm oyumu asla!

0|1
    0|3
  • Oy fikirdir. Bugün fikirlerini satan yarın neler satmaz. Bu arada böyle yapanlar: Ucuzsunuz!

0|1
    0|0
  • Oyumu vererek hayatım boyunca hakkettiğim emeğin karşılığını hakkettiğimden daha az kazanmaya bir son veririm

0|0
    0|0
  • ince ye vericem meral akşener için oyumu satarım ama bunu tek tayyip yapar o yüzden hayırr!

0|0
    0|1
  • Tabiki satmam! Benim oyum satılık değil arkadaş! 😃

0|0
    0|0
  • Evet diyip istediğime atarım başımdamı bekleyecek sanki

0|0
    0|1
  • Vatanı satmaktan farksız...

1|2
    0|2
  • Oy satmak kendini satmaktir kardesim.

1|1
    0|2
  • bir solcu olarak oyumu asla satmam.

1|1
    0|1
  • Meral annem kızar

0|1
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Satmam irademi hiçbir konuda.

0|0
    0|0
  • İradesini satan olur mu? ben satmam !

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Asla!

0|1
    0|0
  • Satarim. Iban yollaya bilirm 🤣🤣🤣

0|1
    0|0
  • Satılık oyum yok

0|1
    0|0
  • Satarım kullanmıyorum çünkü.

0|1
    0|0
    • Yarın mutlaka kullanmalısın kardeşim çok kritik bir dönemden geçiyoruz vakit kişisel kızgınlık kırgınlık vakti değil Türkiye vakti
      Cumhurbaşkanımıza destek vermezsek sonumuzun Suriye gibi olması kaçınılmaz

• Sonumuz suriye gibi olana kadar ben ölürüm. O kadar yaşıcağımı sanmıyorum. Mezarda herkes tektir ekmekarasıpilav. Kimse senin sonunu düşünmez kaldı ki ben niye kalanları düşüneyim. Zaten onlarında canını Allah almayacak mı? Ölüm varken bunlar bana boş geliyor. Kaldı ki ben bu devletin başındaki hiçkimseye güvenmiyorum. Oyum yanlış kişiye gideceğine hiç gitmesin. Bana bu rızkı veren de Allah değil mi? Şimdi ben bunları söyledim diye insanlar bana cahil yobaz muamelesi yapıyor. Aksine ben okuyan düşünen ve araştıran biriyim ve ayrıca öğrenciyim. Çoğu öğrencinin aksine koyun sürüsü olmaktansa olmamayı tercih ediyorum.

• Zaten suriye gibi olduk. Türkiye kurulduğundan beri bu kadar bölünmemiști. Sana hak veriyorum rebecha

• Hayır.

0|1
    0|0
  • Allah göstermesin

0|0
    0|0
  • Vicdanim elvermez, oyumu da satmam, takımımı da.

0|0
    0|0
  • Asla

0|0
    0|0
  • Kesinlikle satmam

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Hayır