TSK düğmeye bastı! Bölgeye dev sevkiyat! TSK'nın böyle bir hamle yapması sizce doğru mu? Akdeniz'de biz de olmalı mıyız?

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Esed bahanesiyle Doğu Akdeniz'e yığınak yapan ülkelere karşı harekete geçti. (Kaynak:yeniakit)
TSK düğmeye bastı! Bölgeye dev sevkiyat! TSK'nın böyle bir hamle yapması sizce doğru mu? Akdeniz'de biz de olmalı mıyız?Suriye'nin içinde bulunduğu çıkmaz duruma Suriye'ye Barış getireceğiz bahanesiyle çıkarları doğrultusunda herkes Suriye etrafında boş bulduğu alana yığınak yapmış vaziyette. Tabii bu durum da başkalarının çıkarları bizim için güvenlik tehdidi oluşturmakta. Hiç bir hakkı olmadığı halde Suriye etrafına üşüşenlerin doğurduğu tehlikelere karşı doğal olarak bizim de tedbirler almamız kaçınılmaz.

Peki silahlı kuvvetlerimizin böyle bir tedbir alması hakkında ne düşünürsünüz? Akdeniz'de biz de olmalı mıyız?

0|0
823

En İyi Kız Görüşü

• O gavur köpekleri oraya hiç sokmamak lazım aslında Tsk nin heryerde her zaman bulunması şart diye düşünüyorum çünkü şanlı tarihimizde işgal yok elhamdulİLLAH sadece barış ve sükunet var onun için her yerde bulunmamız şart

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Erkek Görüşü

• Yok olmayalım biz efendilerimiz ne emrederse Emirler’inden çıkmayalım. Hatta sınırımızda irili ufaklı onlarca devlet terör üssü kursunlar ordan bizim karakollara saldırsınlar halkımızı güvenlik güçlerimizi şehit etsinler. İHA siha uçmasın teröristleri öldürmesin!! Akdeniz dekş petrol gaz yataklarını paylaşsınlar. Yunanlılar adım adım istedikleri yerleri işgal etsinler. Ermeniler yukardan girsinler. ABD Fransa İngiltere terör devletleri kursun. Sırasıyla Irak Suriye derken bizi de parçalasınlar hiç ses etmeyelim. Hatta ne işiniz var Irak da Suriye de Afrin de diyenler başkan olsun ülkeye. Versinler kısa yoldan olay bitsin savaşa gerek yok köle olalım kavga etmeyelim 😂😂😂 al sana muhalefet böyle yapılır. şaka tabiki nerede çıkarımız tehdit varsa orada olmalıyız geri vites yok 👍 kana kan göze göz dişe diş mücadele sonuna kadar. Tıpkı atalarımızın yaptığı gibi

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 22

• Ben böyle bir haber görmedim ve okumadım. Güncel olarak takip eden biriyim gelişmeleri gerçi verdiğin kaynakta çok sağlıklı değil zaten.

0|1
    0|0
  • Duruşu olmayan devlet yöneticileri olduğu sürece tsk napsa boş. Önce net bir tavır gösterip sonra harekete geçeceğiz. şu an biz abd'nın yanında mıyız karşısında mı? Kimse bişey diyemez. Bugün abd'ye ateş püskürüp yarın aksi yönde açıklamalar yapılıyor. Olmaz böyle.

0|1
    0|0
  • çok doğru bir hamle. kilometrelerce uzakdan elin adamları bizim sınırımıza gelecekler ordusuyla bizde bekelyecez. Yok öyle bir dünya. bu herkese bir göz dağı olur. Aferin TSK ya. 🤘🇹🇷

0|1
    0|0
  • Zaten heralde bizim orda olmamız anormal olmamalı ama daha fazla kaynamaz inşallah oralar , yabancı savaş gemileri geldiği gibi gitsin bir an önce

0|1
    0|0
  • Tabi ki doğru. Hatta mümkünse onları oraya sokmayalim bile. Bugün Suriye derler yarın Türkiye ye dönerler belli mi olur bunlara.

1|1
    0|0
  • Olmalıyız tabi yarın o devletlerin bizi işgal etmeyeceği ne malum?

1|1
    0|0
  • devletsek menfaatimiz vars olacaktır olmalıyz derim bence

0|1
    0|0
  • Olmalıyız da hangi gemilerle, Deniz Kuvvetlerimiz çağın oldukça gerisinde ve az sayı da gemiye sahip

0|1
    0|0
  • daha önceden yapılmalıydı..
    o gelenleri biz karşılamalıydık..

1|1
    0|0
  • Maalesef Deniz kuvvetlerimiz çok zayıf Allah yardımcısı olsun askerimizin

0|1
    0|0
  • Yerinde bir karar. Askerlerimiz akdenizde yalnız değil biz de onlarlayız

0|1
    0|0