AKP'li belediyede yine yolsuzluk yapılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

SolBakış
AKP'li belediyede yine yolsuzluk yapılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Herkese merhabalar dostlarım, canlarım. Biliyorsunuz, son yıllarda ekonomi rezalet durumda [1] [2] . Ekonomi zaten bu kadar kötüyken, AKP'den bir skandal yolsuzluk haberi daha duyuldu. AKP'li Teşvikiye Belediye Başkanı Ahmet Meydan, bir süredir sürekli yolsuzluk iddiasıyla suçlanmaktaydı. Yalova'nın Teşvikiye Belediyesi'nde görev yapan AKP'li Meydan, sonunda AKP'nin Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak tarafından AKP Disiplin Kurulu'na sevkedildi. AKP Yalova İl Başkanı, "Genel Merkeze yapılan şikayetler neticesinde genel merkez, bizleri çağırmak suretiyle değerlendirmeler yapıldı. Yapılan değerlendirmeler sonrasında Yalova İl Yönetim Kurulu olarak Teşvikiye Belediye Başkanı Ahmet Meydan’ı ihraç talebiyle disiplin kuruluna sevk ettik." dedi.

Haberi görmek istiyorsanız, buraya tıklamanız yeterli.

AKP'li belediyenin yolsuzluk yaptığı iddiasının, AKP Yalova İl Başkanı'nca kabul edilip AKP Disiplin Kurulu'na sevkedilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

#SolBakışSoruyor
#YineYolsuzluk
Yok artık yahu! AKP Yalova İl Başkanı, kendi partilisinin yolsuzluk yaptığını kabul edip AKP Disiplin Kurulu'na sevketmiş!
A seç
Yalan, montaj, dublaj, Atatürk döneminde ne vardı, kıskanıyorlar, Kemalistlerin oyunları...
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
AKP'li belediyede yine yolsuzluk yapılması hakkında ne düşünüyorsunuz?
2
24
Görüşünü yaz