Hindistanlı astronomlara göre 23 Aralık'ta dünyanın sonu geliyor. Son 11 gününüzü nasıl değerlendirmek istersiniz?

Science dergisinin haberine göre Hindistanlı astronomlar, 23 Aralık'ta dünyanın sonunun geleceğini duyurdu.

Hindistanlı bilim insanları, sayılır günler içinde tüm insanlığı öldürebilecek virüsün yakın zamanda tüm Dünya'ya yayılacağını düşünüyor. Ancak virüsün sebebiyle ilgili ek bilgi verilmedi.
 Hindistanlı astronomlara göre    23 Aralık'ta dünyanın sonu geliyor.Son 11 gününüzü nasıl değerlendirmek istersiniz?

Hint bilimciler, yakınlarda bir uzay cismini tespit ettiklerini, bu cismin NASA veri tabanında bulunmadığını ifade ettiler. Ölümcül virüsün gezegenimize bu cisim tarafından ulaştırıldığı kaydedildi.

2|0
3340

En İyi Kız Görüşü

• Yav bir sgtrn gidin mk sizofrenleri baharattan nevri donmus hepsinin

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Erkek Görüşü

• Yıllar yıllar önce bir anadolumuz vardı. Arabada otururken orda bir takvim buldum. Orda 2006 yılında kıyametin kopacağı yazıyordu. O zaman yüzümde alaycı bir gülüş ve boşvermişlik vardı. Hah o gülüş yine oluverdi :D
    Bu şeyler safsata şeyler. Dillendirmeye bile gerek yok.

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 32

• 😱😱
    Şimdi şunu yaparım şunu da ertelemeyeyim bak bir de bu vardı derim yine kalır 😂😂😂 bir bakmışım 11 gün 👩‍🚀

1|2
    0|0
  • Uydurmuşlar. henüz kıyametin büyük alametleri tecelli etmedi ki. belki büyük ölümler olacaktır o ayrı ama kıyamet bu kadar yakın olamaz. doğrusunu Allah bilir

0|1
    0|0
  • ahahahahahahaha her sene arlikta bir dunya sonu merasimleri basliyo :D

0|1
    0|0
  • Bnde bole bir soru sordum wwz filminde ilk zombilerin hindistanda ortaya ciktigi soyleniyordu ina irmisin wwz filmine cok benziyor haber...

0|1
    0|0
  • Gider bir sigara yakarım ya eninde sonunda öleceğim zaten 😅

0|1
    1|0
  • İneğe tapan bilim adamlarından da ancak böyle bir zırvalık çıkabilirdi zaten. Aksi düşünülemez.

2|1
    0|1
  • Yıllar önce de Kıyamet kopacaktı Herkes bir telaş içinde oldu Bir tek Allah bilir kıyametin ne zaman geleceğini dünyanın ne zaman yok olacağını

1|2
    0|0
  • Sürekli yemek yerdim kilo alıp, almadım derdim olmazdı

0|1
    0|0
  • Allahtan başkası dünyanın sonunun geleceği anı bilemez.

0|1
    0|0
  • 5 yıl öncede dünyanın sonu geliyordu. Bunların zihniyetine hayranım

1|1
    0|0
  • Hani 2012de biticekti :)) ben ölümü her zaman hazırım

0|1
    0|0
  • Onların sonu dur bu. Daha alametlerin hepsini görmedik bile

0|1
    0|0
  • Hindistanlılar inek sidiği içip boklu ganj nehrinde yıkanıyorlar.
    Son 11 günde onlara ellerini yıkayarak yemek yemelerini tavsiye ederdim.

0|1
    0|0
  • Ya bu Aralık ayından istedikleri nedir ya? Hep Dünya'nın sonu geliyor onlara göre... 🌺

0|1
    0|0
  • Ya allaşkına niye Aralık mesela? Yıl biterken dünyanın sonunun da gelmesi? Mantıklı değil.

0|0
    0|0
  • Bir kerede boyle oldu geberiyorduk her yeni yıla girerken biri çıkıp ortaya bir halt atıyor. Nasaya inanıyorum artık.

0|0
    0|0
  • Keşke nerde bizde o şans 🙄

0|1
    0|0
  • Bunlara kalsa 5 yıl önce de dünyanın sonuydu

1|1
    0|0
  • Felaket senaryoları bitmedi

0|1
    0|0
  • Korkutma milleti 😑

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 39

• Askere gidiyorum 2 gün sonra eğitim ile değerlendirecem :D

0|1
    0|0
  • Ne güzel olur ama önce virüs ABD den başlasın işe tüm sakallı şeytanları ve ona kulluk eden kul ve kılları alsın götürsün.

0|1
    0|0
  • o gundi hundular anca vergi calip kacak sigara icki satar calipmiyom diye ustune devletten yardim alir, is yerinde kazancini yuzde 10 anca gosterir, sapikliktga ustlerine yoktur,, onlarin kendi felaket,,:) dunyanin sonu gelecegini o gundiler ne bilir,, baksana habire yastik altini dolduruyolar.,, dunyanin sonu gelecekse gesin aga acar bir birami izlerim kendini yok etmek icn ugrasan insan oglunun son direnisi

0|0
    0|0
  • 2012 Kıyamet kopacak dediler 1 gün öncesinde intihar ettiler dili olan konuşuyor bu ekranlarda kendine yer bulamayıp aldatma haberleri ile gündeme düşmeye çalışan ünlülere benziyor

0|1
    0|0
  • 30.000 adet tanrıları var onlardan mı duymuşlar acaba :D

0|2
    0|0
  • Ahahaha sktirsnler serefsizler ama diyelim oyle birsey olacak. Hasa gaybi ALLAHTAN BASKASI BILMEZ. Ama varsayim diyorum olursa sevdigim kizi kacirir onunla 11 gun geciririm. En iyisi bu

0|0
    0|0
  • Bu şimdimi söylebir len? Gidiyim evleniyim bari bekâr öldü demesinler

0|1
    0|0
  • Arkasında duracell yazıp el sallayan maymun heykeline tapan adamlar mı demiş :D

0|2
    0|0
  • A q.. dünyanın sonunu getiren getirene , o gün elimde bir poşet kına olmasını isterdim yok yok sürmek için değil... bak ben demiştim diyen birinin dötüne sokacam poşeti olduğu gibi...

0|0
    0|0
  • Benimle yatacak hanımefendiler varsa son 11 günümüzü öyle geçirelim 😂😂

0|1
    0|0
  • O virüs zaten var da kimse bilmiyor adı da internet

0|1
    0|0
  • Guru gurultu adam ineğe tapıyor bu mu kıyameti bilecek

0|1
    0|0
  • Her sene sonunda ayni terane, en son benim dogumgunumde yani 29 eylulde dunyaya goktasi carpacakti, bende cenabetlik bende saniyordum :p

0|0
    0|0
  • Arada dünyanın sonu geliyor diyorlar, takma kafana.

0|0
    0|0
  • Evlilik planlarını öne çekmem lazım dur hemen evlenelim

0|0
    0|0
  • Onu sevdiginizı soyleyebilirsiniz artik bdjsndndzjzjdjsjs sıktı bu dünya ahirete geçsek?

0|0
    0|0
  • Yine geliyor bizimki.

0|1
    0|0
  • Gelecekse gelsin. Ne gelmez sonmuş arkadaş.

0|1
    0|0
  • Hindistan'da astronot var mı ki? :/

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    19
Yükleniyor...