Mısır'da camide katliam yapıldı, 200'den fazla ölü var! Bu saldırılara Dünya nasıl tepki vermeli ki son bulsun?

Mısır'ın Ariş kentinde camide patlama meydana geldi. Olayda en az 200 kişinin öldüğü, 120 kişinin ise hastanelere kaldırıldığı söyleniyor.
Mısır'da camide katliam yapıldı, 200'den fazla ölü var! Bu saldırılara Dünya nasıl tepki vermeli ki son bulsun?Kutsal mekanlara yapılan bu saldırıların provokasyon olduğunu ve gerilimi arttırma çabası olduğunu düşünüyor musunuz?

1|1
2136

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• Çok korkunç Sözün bittiği yerdeyim.

0|0
    0|0
  • Eşşek adam olur bunlar adam olmaz. Ortadoğuya tüm kesimleri kapsayan ve dışlamayan ANAYASAL VATANDAŞLIK kavramı yerleştirilmeli ve bunun yanınada acil olarak LAİKLİK şart yoksa şu anda yaşadıkları açmazları kaşıyıp kullanan gruplara kurban olmaya devam edecekler ne yaızk ki...

0|0
    0|0
  • Toplumun bir kısmının kutsal gördügü yere saldırı genelde provakasyon ve sorun çıkarmaya yönelik saldırıdır.. Yaralı olanlara acil şifalar

1|1
    0|0
  • 1|1
    2|0
  • Bu saldırıyı yapan abd İngiltere yahudiler ne kadar sa lak lar aslında iyilik yapıyorlar en mübarek günde en mübarek an da hepsi şehit oldu cennete gitti direk doğrusunu Allahu teala bilir v e bunu yapanlar da direk cehenneme gidicek hiç düşündünüz mü Kuranı kerimde deccal tek gözlü diyor bunları yapan gizli illuminati tersten yazınca amerikan özel teşkilatı cıkıyor google de madem İslamiyet gerçek değil madem abd yahudiler İslamiyete inanmıyorlar neden tek göz işaretini kullanılıyorlar? Bu bile bütün dünyanın aslında İslamiyeti gerçek oldugunu bildiğini ama işine gelmediğini sevişmek yiyip içmek sarhoş olmak işlerine geldigi için İslamiyeti kabul etmeyip karalıyorlar ateistlik bile tutmadı şimdide deistlik çıkardılar oda tutmıcak en sonunda İslamiyet Kazanacak unutmayın bu dünya bu evren yapay gerçek değil asıl alem gerçek olan hiçbir beyinin alamayacağı bir yerde kelimeler bile yetmez buna aslında beynimiz herşeye yeter ama sınırlandırılmış o yüzden yetmez zafer Yüce Allahu tealanındır şu an bile Allahu teala kazanıyor O ki Yaradan hiç bir zaman kaybetmez Kaybetmedi ne yazık bu inkarcılara hemde ne yazık

0|0
    0|0
  • amerikada kiliseye yapılan saldırıya karşılık olarak yapılmıştır muhtemelen

yani kilise olunca müslümanlar seviniyor diye de olabilir ya da kiliseye müslümanların saldırdığını düşündükleri için de olabilir.

0|0
    0|0
  • Dünya tepki vermesin bu cahil yobazları besleyen ülkelere tarikatçılara din tüccarlarina tepki verin.

2|0
    0|1
  • Karsı dinlerin mensupları birbirinin ibadetine, dinine saygı duymadığı sürece bitmez ki bence batı devletleri müslümanlığın yayılmasından korkup sürekli kökten temizlik deniyecekler.

0|0
    0|1
  • Allah yardımcıları olsun Müslümanlar bir an evvel birleşmeli Çünkü Müslümanın Müslümandan başka dostu yoktur Fakat bunu bilenlerin sayısı çok az Arabistan desen Kral ve prensleri yatlarda katlarda Kendinden başka kimseyi düşünmüyorlar bir an önce bu ümmet uyanmalı vesselam

0|1
    0|0
  • dünya tepki verse ne olur..
    müslümanlarda bu kafa olduktan sonra daha çok kan ve gözyaşı olur...
    çalışma.. üretme.. okuma.. eğitim.. görme.. kadını aşağıla.. herşeyden engelle kısıtla.. hiçbir gelişme gösterme teknolojiyi düşman olarak gör
    insanların fikirlerine değer verme..
    sürekli üre.. çocuk yap.. yat ye iç...
    kusura bakmasınlar ama böyle gerçekçi bakmak gerek

0|0
    0|1
  • Müslümanların düşmana ihtiyacı yok birbirlerini katlediyorlar zaten :D

0|1
    0|0
  • Siz hiç işitin bir yahudiye , hıristiyana, veya dibindeki israile saldırdığını gördünüz mü?

0|0
    0|0
  • İnsan mı bunlar bu şerefsizler insanları ibadethanelerinde bile rahat bırakmıyorlar nasıl insan olduk çıktık böyle

0|0
    0|0
  • kliseye yapılınca islamcılar terör oluyor camiye de hristiyanlarmı yaptı diyelim
    Allah sabır şifa versin içine ettiler ğlkelerin

0|0
    0|0
  • Darbe yapılmadan önce ülkenin refahı iyiydi. Ne zaman darbe yapıldı ülke yi işid işgal etti hristiyan, müslüman savaşı başladı, yolsuzluklar arttı, ülke de bir içsavaş çıkmadığı kaldı.

Ahh Mursi Ah..

0|0
    0|0
  • Her pazar günü isid bir kiliseyi uçurduğu vakit iyi olmuş diyenler etme bulma dünyası işte..

1|1
    0|2
    • Aptal hristiyanlar müslümanları öldğrsğnler müslümanlar kilise patlattığında hak savunmasınlar yok böyle bir dünya.

• Orda ölenlerin bunu dediğini duydun mu? Yapma lütfen.. ölülere saygımız olsun en azından.

• Küfür eden uza git.
      Ülkücü ve osmanlı sitelerine girip bakınca sevinç mesajlarini görürsünüz facede

• ortadoğunun mk lar iyice

0|0
    0|0
  • Söylenecek söz yokkk.

0|0
    0|0
  • Son bulmaz ancak haber izleriz

0|0
    0|0
  • Yazık ya
    Allah yardımcıları olsun

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 21

• Müslümanlar müslümanları korumuyor ki dünya bir tepki versin. Bu Mısır şey değil mi ya Filistin’e kapılarını kapatan İsrail’i tanıyam

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin ve şifalar versin. Mısır' ın başı sağ olsun acının coğrafyası olmamak için birlik şart.
    Din savaşı en güçlü savaş nedeni Onlar'a göre vatan nedir bilmiyorlar ogrenmediler çünkü.
    Insan zinciri kuralım fikrindeyim ben ya da netten ortak bir başlıkta sesimizi haykiralim.
    Yeter akan kan!
    Herkes evine donebilsin kahrolsun terör ve destekcileri.

0|0
    0|0
  • dinleri yeryüzünden sildiklerinde bu tür olaylar yok denecek kadar azalir.
    hristiyanligi ve yahudiligi zimcirleyip vatikana hapsettiler, ortada basibos dolanan bir islam kaldi, ö yüzden her terör olayinin altindan islam cikiyor.
    onu da zincirledikleri vakit dünyadaki siddet yari yariya azalir.

0|0
    0|0
  • İnsanın milliyeti ve diniyle değer bulduğunun örneği. Ölen 200 küsur kişiyi kim konuşuyor dünyada?
    Son bulmaz inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Dünyanın tepkisi teröristlerin umrunda mı

0|0
    0|0
  • En çok üzüldüğüm haber bu masum insanlardan ne istiyosunuz büyük bir katliam cana kıymak bu kadar kolay bişey mi

0|0
    0|0
  • Yeni bir şey mi?
    Kaç cuma kana bulandı. Kimden tepki geldi. Ölenler müslüman. Suçlu gösterilen yine 'sözde müslüman'.. išid kabullenmedi mi hala saldırıyı, hani camide müslüman öldürmek sevap o bakimdan (!)?

0|0
    0|0
  • Bu yeni mi oluyor? Ben inaniyorum ki mazlumlar galip gelecek her ne olursa olsun Rabbim mazlumlarn yaninda olacak. Bu hainlerin sonu gelecek oldurdukleri insan kadar azap aci iskence gorecekler ben Allahin adaletine guveniyorum

0|0
    0|0
  • Olen muslumanlarmi aa bosversene !! Dunyanin umrundami

1|0
    0|1
  • Allah belalarını versin bunu yapanların

0|0
    0|0
  • Konu müslüman ölümlerine gelince dünya üç maymunu oynuyor

0|1
    0|0
  • Devlet ideolojisinde bu gibi maalesef katliamlar bir suç sebebi olarak görülmez.

Kendi çıkarlarım der sen de e hani benim çıkarlarım dersin o iş olmaz.

Hele biz Türkiye olarak tek ses olalım da sonra konuşuruz dünyayı. Ya da onlar konuşur ne bileyim (:

0|0
    0|0
  • Tepkiyle son bulucagini dusunmuyorum ki cok bir tepki veren de yok zaten

0|0
    0|0
  • Alkah katliam yapamlarin belasini versin dertleri ucuncu dunya savasibaslatmak

0|0
    0|0
  • Dünyanın marifeti zaten

0|0
    0|0
  • Son bulabileceğine inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Hristiyanlara saldiri oldugu zaman iyi olmus diyenler..
    Bende bu saldırıya iyi olmuş diyorum.

2|1
    1|4
    • Kanıtın var mı müslümanların iy olmuş demelerine dair?

• @jfjdjzjzn allah mğsşümanı güçlendirirse siz işi görün.(¬_¬) gerçek müslümanlık saygıdır siz hristiyanlarda camiyi hergün arakadanki müslümanları öldürüyorsunuz.

• @jfdjzjn ne kadar insanlık yoksunusunuz müslümanlara eziyet esin onlar size düşman olmasınlar ulan suriyeye ben girmedim amerika girdi sizde biri ölüyor hemen müslümanlık kötü.

• Bu olay umarım 4 köşeli kara putun başına da gelir.

0|0
    0|0
  • Allah belalarını versin ya yeter bu akan kan yeter ağlayan analar eşler bacılar

0|0
    0|0
  • dünya sağır malesef

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor... ;