Turgut Özal tarafından Türkiye'ye kaçırılan Naim Süleymanoğlu'nun film gibi hayatı sizi ne derece etkiledi?

Ülkemizin önemli değerlerinden biri olan Naim Süleymanoğlu bugün siroz karşısında verdiği yaşam mücadelesinde yenik düştü ve hayata gözlerini yumdu. Allah'dan rahmet ailesine de baş sağlığı diliyoruz. Naim vaktinde Türkiye'ye gelebilmek için film gibi bir hayat yaşadı ve ülkemize önemli madalyalar kazandırdı. Aslı Türk olan Naim vaktinde Özal tarafından Türkiye'ye kaçırılarak iltica ettirildi.

-Peki Turgut Özal tarafından Türkiye'ye kaçırılan Naim Süleymanoğlu'nun film gibi hayatı sizi ne derece etkiledi?
#NaimSüleymanoğlu #FilmGibiHayatlar #AllahRahmetEylesin #Bıyıklı

0|0
1019

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Başarılı bir hayat

0|1
    0|0
  • Çok etkilemedi bu arada hayırlı olsun.

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin.
    Böyle istediği peşinden her koşulda koşan kişilere hayranım 🍓

0|1
    0|0
  • Üzüldüm ölümüne ve Turgut Özal ne adammış ve valla hiçbir cumhurbaşkanı bu kadar geniş kitle tarafından sevilmemiştir

0|2
    0|0
  • Üzüldüm, mekanı cennet olsun.

0|1
    0|0
  • BLaz gelecek yerden tabuk esirgenmezmiş. Özalın ileri görüşlülüğü.

0|1
    0|0
  • şahsı tanımıyorum

0|0
    0|0
  • Ana sen ne ara admin oldun ajshshjs

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin. Uzuldum gercekten

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin hem ona hem Turgut özala

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Çok etkiledi beni. Naim Süleymanoğlu ' na Allahtan rahmetler diler mekanı cennet olsun yakınlarına sabır versin.
    Çok güçlü adamdı üzülüyorum gözümden yaş geliyor.

0|1
    0|0
  • 90' lı yıllarda çocukluğunu yaşayanlar için aparı bir yeri vardı rahmetlinin. Televizyonda tek kanal olduğu zamanlar ailecek herkes Naim' in kaldırışlarını izlerdi. Tabiri caizse çocukluk kahramanımızdı.

Tarafsız gözle dahi bakacak olursak Türkiye' nin gelmiş geçmiş en başarılı, dünyanın ise literatüre geçecek sayılı sporcularındandır. Azmi, çalışkanlığı, terbiyesi genç sporculara örnek olsun diyelim.. Gerisi laf.. Üzüldük.

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin. 😕

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin de ulan millet neler kaçırıyor bizde kaçır kaçıra güreşci kaçırmışız

0|0
    0|1
  • Gelmiş geçmiş en büyük halterci spora ara vermeden devam etseydi dünyanın en büyük 3-4 sporcusundan biriydi.

0|1
    0|0
  • Zor bir hayat ama basarilarla dolu. Mutlu ölmüstür umarim..

0|1
    0|0
  • Çok üzüldüm, hastalanmadan hemen önce ortak bir arkadaş vasıtası ile yemekte bir araya gelecektir 😥😥

0|1
    0|0
  • Ruhu şad olsun

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin

0|1
    0|0
  • allah rahmet eylsin çok üzüldüm bizim toprak tı naim süleymanoğlu
    nur içinde yatsın mekanı cennet olsun

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin.

0|1
    0|0
  • Spor Camiası bir şampiyonu daha kaybetti başımız sağolsun Mekânı Cennet Olsun #NaimSüleymanoğlu

0|1
    0|0
  • o çağları bilen biri olarak harika bir başarı hikayesi

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin zor tabi

0|0
    0|0
  • Mekanın cennet olsun cep Herkülü🙏🙏

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin.

0|1
    0|0
  • siroz başa bela

0|1
    0|0
  • zaten ınsanları anca öldüğünde anın hatırlayın sağlığında kaç kez konustunuz hakkında?

0|1
    0|0
  • Sporcumuz bile ithal dedirtti.

0|0
    0|0
    • aslı Türk, belirtmek isterim

• @mimarius
      Annesi babası TÜRK ' se eğer çocuğu yabancı sayılmaz ki. TÜRKLER sadece TÜRKİYE ' de yaşamazlar.

• @canfk dediğinde haklısın. Ancak benim değinmek istediğim nokta farklıydı. Zaten o yuzden önceki görüşümde de aslını sorgulamıyorum demiştim. Yoksa Avrupada yaklaşık 6m türk var. Dünyanın her yerine yayılmışız ( :

Yükleniyor... ;