1 ay

Siyasi tercihleriniz uğruna zamları savunur musunuz?

Leading_Leader
Zammı tabi ki asla savunmuyoruz. Fakat Akp'li muhaliflerin daha büyüklerini savunup dilsiz şeytan olması ve hatta üstüne laf dahi ettirmeyip eleştirmemesi bizim de açıklama yapmamız açısından zaruret doğuruyor.

İğneyi önce kendilerine batırıp çuvaldızı başkasına batıracaksın derler adama... Bu yaratık güruhlar iğneyi de başkasına çuvaldızı da başkasına hem de aleni batırıyorlar. Bunlara göre ateş olmayan yerden duman da çıkmaz. Hep dış güçler... Zira arada sivil için 90 kuruş, öğrenci için de 50 kuruşluk bir fark vardır. Fakat gelin görün ki bir önceki yönetimin pislikleri bir sonrakini bağlıyor. Eğer bunun ceremesini bir sonraki yönetim çeksin diyorsanız işyerinize atanan yeni yönetimden mucize beklemeyeceksiniz. Bir şeyler ters gidiyor ki yönetim değişiyor. Akabinde getirileri de bir sonrakinin durumunu sarsıyor.

Kasa boş kasa! Belediye bir yol kat etsin bu yüzsüz pişkinler kayyum atayacaklar belki de.. Ve bunu yapanlar da sorsan sözde vatanseverler/miş.

Böyle adalet olmaz! Hakkaniyetli olacaksınız, dürüst olacaksınız. Bunlar çalmayan mı var, biraz da onlar çalsın dediklerine dürüst diyorlar. Hakkını savunana ise küfrediyorlar. Neticede kim kendi neyse karşındakini de öyle görür. Zira dilsiz şeytan diyoruz bunlara.. Şeytan bile bunları görüp tövbe eder.
Siyasi tercihleriniz uğruna zamları savunur musunuz?
Siyasi tercihleriniz uğruna zamları savunur musunuz?
3
13
Görüşünü yaz