Arda Ayten'in milyoner olduktan sonra bir gecede mantar gibi akrabası türedi! Bu durum için nasıl bir yorumda bulunurdunuz?

Arda Ayten Sabah Gazetesi'ne verdiği röportajda milyoner olduktan sonra yaşadıklarını anlattı. Yarışmayı kazandıktan sonra tanımadığı birçok kişinin kendisini aradığını, sosyal medyadan ulaştığını anlatan Arda, "Tanımadığım meğer ne çok akrabam ve arkadaşım varmış. Milyoner olduktan sonra hepsi beni hatırladı. Ama ben onların hiçbirini hatırlamadım. Milyoner olduğumu öğrenince mantar gibi bir gecede ortaya çıktılar" dedi.
https://www.sabah.com.tr/yasam/2019/10/08/ne-cok-akrabam-cikti-hicbirini-tanimiyorum
Arda Ayten'in milyoner olduktan sonra bir gecede mantar gibi akrabası türedi! Bu durum için nasıl bir yorumda bulunurdunuz?
Ayda ortalama 150 kitap okuduğunu söyleyen Arda Ayten en çok hangi yazarları beğendiğini de paylaştı. En çok felsefe, roman ve tarih kitapları okumayı sevdiğini anlatan Arda, "En beğendiğim yazarlar Jack London, Çehov, Dostoyevski, Hofmann, Thomas Mann, Denis Diderot" dedi.

Şener Şen'in Mesut adıyla canlandırdığı milyarder filminde de bu sahnenin benzeri yaşanmıştı. 😄

14
20
Görüşünü yaz