Trump: "Türkiye, belirlediğim sınırı aşarsa ekonomisini mahvederim." dedi. Sizce bu tehdit Türkiye'ye geri adım attırır mı?

Trump:
Herkese merhaba dostlar. Biliyorsunuz, Fırat'ın doğusuna harekât düzenleme kararı almamızın üzerinden daha birkaç gün geçti. Harekâtın adı bile belirlenmişti: "Barış Pınarı Harekâtı". Fakat harekâtın yapılmasına kısa bir süre kala, Trump Türkiye'yi Twitter hesabından açık açık tehdit etti. Attığı tweet'te "Daha önce de belirttiğim gibi ve sadece yinelemek gerekirse, Türkiye benim yaptığım her şeyi, benim büyük ve eşsiz bilgeliğimin sınırlarını aşmayı düşünürse, Türkiye ekonomisini tamamen imha edip yok edeceğim. (Daha önce yaptım!)" diyerek tehditler savurdu.

Sizce Trump'un tehditleri hükümetimize Papaz Brunson'da olduğu gibi geri adım attırır mı? Yoksa Türkiye, ABD'nin bu tehdidini göze alıp plânladığı harekatı hayata geçirebilir mi?

#BarışPınarıHarekâtı
#SolBakışSoruyor
Trump'un bu tehdidi, terörist Papaz Brunson'da olduğu gibi bize geri adım attırır.
A seç
Trump'un bu tehdidi bize sökmez, bu sefer terörist Papaz Brunson vakası tekrarlanmayacak.
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Trump: "Türkiye, belirlediğim sınırı aşarsa ekonomisini mahvederim." dedi. Sizce bu tehdit Türkiye'ye geri adım attırır mı?
4
34
Görüşünü yaz