Sosyal medya ve çeşitli platformlarda ülkemizde iç savaş çıkacağı yönünde söylentilerin çoğalması sizinde dikkatinizi çekti mi?

Ülkemizde iç savaş çığırtkanlığı yapan tiplerin çoğalması sizinde dikkatinizi çekti mi?
Özellikle sosyal medya ve çeşitli platformlarda iç savaş çığırtkanlığı yapan tiplerin çoğalması benim bir hayli dikkatimi çekti.
Mesela dün bu sitede bir soruya rastladım soru aynen şu şekilde; "İstanbul büyük şehir belediyesine kayyum atanırsa ne olur?"
Bir çok üye ve fenomen "iç savaş çıkar" diyerek görüş paylaşmış.
Belediye başkanının görevden alınmasıyla iç savaş konusunun birbirine bağdaştıran tiplerin ülkemize ve milletimize düşman olduklarını, bu milleti ve bu toprakları parçalamak istediklerini gösterir.
Keşke iç savaş çığırtkanlığı yapan tiplerin hepsi sadece bussitede bulunsa ama maalesef bu tipler hemen her platformda yer alıyor ve aktif olarak işlerini icra etmeye çalışıyorlar. Örneğin videodaki bu tiplerde iç savaş çığırtkanlığı yapıyor.
Bu tipler susmam diyorlar. Peki ya siz milletin arasına nifak tohumları ekmeye çalışan bu tiplere susarak mı cevap vereceksiniz?
Bu güzelim ülkenin geleceğini 3-5 kendini bilmez hapçı rapçılar belirleyemeyeceğini ifade ediyor ve bu konu hakkındadaki mantıklı görüşlerinizi bekliyorum.
Saygılarımla...
#paslanmazcelikk
Sosyal medya ve çeşitli platformlarda ülkemizde iç savaş çıkacağı yönünde söylentilerin çoğalması sizinde dikkatinizi çekti mi?
1
3
Görüşünü yaz