Eşi tarafından, vahşice öldürülen kadının sırtından para kazananlar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Maalesef dün, Kırıkkale de bir kadın, çocuğunun gözü önünde, eski eşi tarafından öldürüldü. Sabah, Youtube da videoyu izlerken bir şey dikkatimi çekti. Onlarca Youtuber, videolarına sadece ölen kadının adını yazarak, içeriğinde ise haber olmayan ve kendi protestolarını anlatan basit ve öfke dolu yayınlar yapmışlar. Düşündüm... Binlerce takipçisi olan ve bu videolardan kazanç sağlayan bir insan, basit olarak hazırlanmış bir videoya sadece kadının adını yazarak ne yapmaya çalışıyorlardı? Hayır hayır düşündüğünüz gibi değil... Onlar, orada bu olaya tepkilerini dile getirmediler... Onlar sabahın ilk saatlerinde o videoları, alelacele hazırlayıp, ölen kadının adının altına yazarak, izleyici kasma peşindeydiler. Vahşice öldürülen bir kadını fırsata çevirmişler ve toplumun duyguları ile oynayarak, çıkara sağlamak peşindeydiler. Bana göre, binlerce insan, bu olayı "lafta" protesto ederek, öldüren caniden aslında hiçte farklı olmadıklarını gösterdiler. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Güncellemeler:
28 gü
Sitede, çoğunuzun eğlence amaçlı bulunduğunu düşünüyorum. Ancak sizler, sosyal medya kullanıcısı olarak, bu tür konuların, CİDDİ olduğunun bilincinde olun, insanların ölümünden ve ya mağduriyetlerinden, sosyal medyada ÇIKAR elde etmeye çalışanları lütfen protesto edin ve yaptıklarının insana saygısızlık, ahlaksızlık olduğunu, o paylaşımların altına yorum yaparak belirtiniz. Bu tür haber ve paylaşımlar, kötülüğü azaltmıyor, aksine olumsuz da olsa reklamını yaparak ARTMASINA neden oluyor.
25 gü
Mari Boine: Türklerin uzak bir kolu olan, Norveç'teki asimilasyonlar, kültürleri İsveç ve Norveç tarafından yağmalanan, zorla din değişimleri nedeniyle, nüfusu 60 bine düşen, Sami asıllı Şamanist, Norveçli müzisyen. Ataları, Norveç'in ilk yerleşimcileri. Türkçe ile akrabalığı bulunan Laponca'nın dünyadaki tek sesi, 4000 bin yıllık bir kültürün lideri ve Türkiye'de "gerçek" müzisyenler tarafından, öğretici olarak saygı duyulan bir otorite. https://www.youtube.com/watch?v=NyB90aNkURU
Eşi tarafından, vahşice öldürülen kadının sırtından para kazananlar hakkında neler düşünüyorsunuz?
14
16
Görüşünü yaz