#EmineBulut vicdanımızdır! Bu insanların kadınla, çocukla, hayvanla ve ağaçla derdi ne?

Terör resmen. Bu ülkede dört şeyin terörü var.
- Kadın
- Çocuk
- Hayvan
- Ağaç

Bunların yok edilmesi falan kimsenin umurunda değil. İki ah vah diyen içinden diyor ki ''kim bilir neler yaptı da kendini öldürttü!'' Hepimiz sahtekarız. Hepimiz iğrenç insanlarız.

Ağaçlar yandı diyoruz, İzmir önce bok kokusunu arındırsın diyorlar. Ulan konu o mu?
Çocuğa tecavüz edilmiş diyoruz, eee çocuğunu komşuya bırakmayacaktı diyorlar.
Kedilerin ayağı kesilmiş diyoruz, insanlar açlıktan ölüyor konu bu mu diyorlar.
Kadının biri çocuğunun gözü önünde boğazı kesilerek öldürüldü diyoruz, yapmıştır bir şey diyorlar.

Bu sürekli bir bahane arayan ahlaksız ırz düşmanlarına açık çağrımdır. Hepiniz bu suçları işleyecek potansiyelde olduğunuz için, yapanları hor görmüyorsunuz. Kişi kendinden bilir işi derler; siz neler yaptınız da onlara bir kulp arıyorsunuz.

Bugünden itibaren bu saydığım dört gruba karşı yapılan saldırılarda ''ama onlar da şöyle yapsaymış'' gibi embesil açıklamalar yapan görürsem gözümde direkt teröristtir, alçaktır, vatandaş düşmanıdır. Şeytanın bile önünde utanıp ulan bunu ben yapmadım diyeceği ırz düşmanlarına hak vermeye çalışmayın. İğrençliktir bu.

Ne kadar sinirliyim anlatamam. Bir kadın öldü demek çok kolay. Oturup ''Benim annem öldü'' demeyi deneyin.
#EmineBulut
#FidanChallenge
#KadınCinayetleri
#EmineBulut vicdanımızdır! Bu insanların kadınla, çocukla, hayvanla ve ağaçla derdi ne?
50
41
Görüşünü yaz