Şivan Perver vatansever midir?

Demin soruma beyinsiz bir üye cevap verdi yorumlaşıyoruz. Sorum Kaz Dağlarıyla ilgili (Kendinizi vatanperver olarak nitelendirebiliyor musunuz? Vatan sizin neyiniz? ) sorumda üyenin teki benim bu düşüncelerimden dolayı vatan haini olduğumu Şivan Perverin vatansever bir Kürt olduğunu iddia etti 😂😂😂😂 Abi biz ne oluyoruz? Şivan Perver vatanseverse Bülent Arınç’ın dediği gibi Apo da bir barış elçisi o zaman 😂😂😂😂 barışını da hamile kadınları, suçsuz gencecik askerleri, bebekleri öldürerek getiriyor o zaman. O zaman biz neden bu “BARIŞ SEVER” adama plaket ödül vermiyoruz? 😂😂😂 HDP’nin Diyarbakır’da ağaç katliamı yaptığını söylüyor. Ulan Türkiyenin ağaç orman bakımından en fakirleri arasında Güneydoğu Anadolu. GAP oldu da orada tarım yapılmaya başlandı. Ağaç, Orman diye bir şey orada çok az. Olmayan şeyi nasıl katletsinler? Adam bana Bergama’da da Altın çıkarıldı diyor onu da yapan Ekrem İmamoğluymuş internetten baktım Bergama’daki altın madeni 2005’ten beri hizmet veriyormuş yapılırken de bölgede yaşayan köylü halk karşı çıkmış seslerini duyuramamışlar. Şunu o koca kafanız anlasın artık. Türkiye Cumhuriyeti öyle her zengin şirketin elini kolunu sallaya sallaya istediği yeri kazıyıp istediğini götürebildiği bir ülke değildir. Bir yerde maden açılacaksa işletilecekse özelleştirilecekse belediye başkanı hangi partiden olursa olsun ister HDP olsun ister CEHAPE ister MEHAPE ister İYİ parti hiç farketmez bütün madenler Cumhurbaşkanı ve Enerji Tabii Kaynaklar Bakanlığından onay almak zorunda onların izinleri olmadan bu ülkede hiçbir yeri kazamazlar kazdıklarında çıkan hiçbir tarihi eseri, maden alıp ülkelerine GÖ-TÜ-RE-MEZ-LER. Burası DMAX’de Altın Avcıları programında izlediğiniz Kongo devletine, Latin Amerika Devletlerine Afrika Devletlerine benzemez. Bu ülkede Kaz Dağları da olsa Bergama da olsa SOMA ERMENEK de olsa hepsi CUMHURBAŞKANI ve ENERJİ TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞINA bağlıdır. Yani devletin kendisi, devletin iktidarında olanların kendisi bu ülkenin doğal ve tarihi miraslarına sahip çıkmıyor.

Alın size Şivan Perverin Türkiye sevgisini anlatan video 😂😂😂
19
0
Görüşünü yaz