Kendinizi vatanperver olarak nitelendirebiliyor musunuz? Vatan sizin neyiniz?

Bu millet neden ülkesini savunmuyor? Kaz Dağlarında resmen bir vahşet var. BBC’nin Kaz Dağları Belgeseli’ni izledim. Kanadalı şirketin ceosu konuşmasında Kaz Dağları hakkında diyor ki: “Başlangıçta Türk Hükümetinin asla izin vermeyeceğini sanmıştık. Ama şimdi hepsi bizim.” diyor. Bu sözler Gelibolu’da yatan şehitlere bir hakaret değil midir? Binali Yıldırım’ın söylediği “Çanakkale geçilmezdi ama artık geçiliyor. Parasını veren geçebilir.” lafı gerçek mi oldu? OTA BOKA ÇANAKKALE RUHU DİYEN ŞERRREFSİZLER GÖSTERSENİZE ÇANAKKALE RUHUNU YOKSA SİZİN RUHUNUZ TUZ RUHUNDAN MI İBARET? Nerede bu memleketin yerli ve milli malları? Böyle mi “yerli ve milli” olunuyor? Nerede ülkücü gençlik? Hani sizdiniz ya ülkeyi en çok sevenler, hani havasına suyuna, taşına toprağına, bin can feda edenler? Bu mu sizin vatan sevginiz? Milliyetçilik bu kadar basit bir şey mi? Elleri bozkurt yaparak, Tanrı Dağında köpek gibi uluyarak milliyetçi mi olduğunuzu sandınız? Kimleri yalıyorsunuz parti binalarında? Üniversitelerdeki kantinde masa sandalye kapatan kunduralı, takım elbiseli ellerinde tesbihle gezip çay içen tayfa neredesiniz lan? Erkekseniz çıksanıza Kaz Dağlarına kovsanıza ananızın (vatanın) koynundan Kanadalıları. Bu ülkeye en büyük kötülüğü kendisini dindarım diye pazarlayanlar ve ülkücüyüm milliyetçiyim diye pazarlayanlar yapmıştır. Siz Devlet Bahçeliyi iyi yalayın kim daha iyi yalıyorsa en vatansever odur çünkü sizin için.

ÇANAKKALE GEÇİLMEZ TARİHTE KALDI ARTIK HER TÜRLÜ GEÇİLİR.
(Ben dediğini böyle güzel yapan başka parti görmedim.)
Ben bir vatanperverim. Vatan benim anam.
A seç
Benim vatanla alakam yok. Ben paraya bakarım para için vatanımı (anamı) satarım.
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
6 gü
Başkanlık seçimlerine, belediye seçimlerine, muhtarlık seçimlerine, sınıf başkanı seçimlerine beka meselesi diyen pezzzzevenkler bunu neden beka meselesi yapmazlar? İngilterede Türkiyeden giden tek arı için bile ülkede alarm verildi. O Kanadalı şirket yiyorsa gtü gitsin İngilterede altın çıkarsın yapabiliyorsa. 3. dünya ülkesi olduğumuz buradan belli.
https://youtu.be/qOM5Ur0XTQQ
6 gü
Bu ülkenin derdiyle dertlenmeyen tepki göstermeyen bu ülkenin vatandaşı değildir. Öyle şarkılarla delirmeyle olmuyor bu iş
https://youtu.be/l7yzWM5n5_k
20
4
Görüşünü yaz