Sanatçı Tolga Çevik'in seçim paylaşımı hakkında görüşleriniz nelerdir?

Yerel seçimler geride kalmış olsa da İstanbul genelinde yaşanan belirsizlik günlerdir sürüyor. Bir süredir sandıklara yapılan itirazlar yüzünden oyların yeniden sayıldığı İstanbul’da gergin bekleyiş devam ederken, ünlü isimler de gündeme damga vuran bu süreci yakından takip ediyor. Sosyal medya hesaplarından bu gelişmelere dair paylaşımlarda bulunan isimler arasına oyuncu Tolga Çevik de katıldı.

Sanatçı Tolga Çevik
Sanatçı Tolga Çevik

Tolga Çevik İstanbul’da devam eden sandık sayımına gönderme yaptı.
Tolga Çevik İstanbul’da devam eden sandık sayımına gönderme yaptı.
  • Tolga Çevik haklıdır.
    A seç
  • Tolga Çevik haksızdır.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncel
Güncelle

0|0
510

En İyi Kız Görüşleri

• Sonuna kadar haklı. Zaten bu acı bir Türkiye gerçeği. Tolga, ali, veli, ayşe söylemiş ne farkeder?
    Olan da bu değil mi... ülke hızla araplaşıyor, topraklar ve kurumlar araplara satılıyor. Suriyelilerle hükümet bile başedemez konuma geldi. Sadece kayıt altındaki suriyeli sayısı 4 milyonu geçti. Kayıtlı suriyeli sayısından bahsediyorum. Doğuda batıda köpek gibi üreyenler bu sayıya dahil bile değil.
    Biz vergimizi verirken onlar bizim sırtımızdan geçinecekler, rızkımıza ortak olacaklar, huzurumuzu kaçıracaklar, güvenliğimizi tehdit altına sokacaklar sonra da bizim yerimize söz hakkına sahip olacaklar...
    Oldu. Aksini iddia edip ırkçılıktan bahsedenin kanından şüphe ederiz.

1|2
    0|0
    • Kesinlikle.. Katılıyorum, bunların artık eve dönme vakti geldi.

• Sonuna kadar doğru.
    Bizim milletimiz açken Suriyelilerin yardım görmesi kadar adaletsiz çünkü her şey.

2|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Türkiye' nin gerçeklerini dile getirmiş. Ama ülkemizdeki insanlar farkında değil. Türkiye araplaşıyor bu iktidar sayesinde

2|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

38
  • Haklı bence. Türkiye'de bir sürü evsiz erkekler var, sokakta kalıyorlar. Onların yaşamları iyileştirilmiyor gidip Suriyelilere ev, kira ödemesi, iş vs bulunuyor. Adaletsizce bence. İlk önce kendi insanımıza bakalım, sorunlarını çözelim.

1|1
    0|0
  • Ben sayın İmamoğlu'ndan rica ettim... Seçim tekrarlanırsa, kendisi de oyunu iktidara versin, yoksa toplu katliam yapacak bunlar diye... :D Suriyeliler'i gördükçe içim cızlıyor. Herşey bedava, sınav yok. Sonra da İstanbul halkı bizi neden seçmedi? Niye seçsin ki? Kendi ipini kendi çekti İstanbul'da şimdi halk sandalyeyi ayağından itti hepsi bu...

1|0
    0|0
  • Adam ironi yapmış. Anlayana güzel ama naif şekilde laf koymuş.

2|0
    0|0
  • bence guzel bir elestiri. ancak ufak bir irkcilik da yok degil

0|0
    0|0
  • Adam haklı, dağılalım.

1|1
    0|1
  • Adam dibine kadar haklı ya :D

2|0
    0|0
  • Muazzam haklı.