Chp'ye terörle işbirliği yapıyor diyenlerin işte gerçek yüzü! Siz ne düşünüyorsunuz?

Sözde çözüm süreci deyip, șivan perver ve mesut barzani gibi terör destekçileriyle aynı karede fotoğraf çeken aynı masada yemek yiyenler apo'yla imralıda müzakere edenler bugün chp terörle işbirliği yapıyor iftirasını atmaya utanmıyor... siz ne düşünüyorsunuz?
Chp'ye terörle işbirliği yapıyor diyenlerin işte gerçek yüzü! Siz ne düşünüyorsunuz?
Güncellemeler:
Hadi ordan! o fotoğraf neyin nesi o zaman? Cevap veremiyorsan yorum yapma... herşey ortada...

0|1
22

En İyi Erkek Görüşü

• Dilsiz olana şeytan derler
    17 yıldır pkk ya katılımın artmasına onları meclise sokan haburdan geçerken davul zurna tutan megri megri diye toplum önüne çıkaran en sonda bayrak çektiren bunlar

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

21
  • Bazıları ısrarla yapılan kirli ittifaklara gözlerini kapatıp reddetmeyi tercih ediyor. Klişe sözleri; çözüm süreci, megri megri, Habur, Oslo
    Evet bir çözüm süreci oldu
    Çözüm süreci PKK'ya silah bıraktırmak için yapılan doğru bir hamle idi. Olmadı ayrı mevzu
    Yapılan pazarlık ne?
    "Silah bırakın, sizi kullanan kan emici devletlerin kuklası olmayın, teröre son verin, gelin düz ovada siyaset yapın"
    Bu mu pazarlık?
    Ak Parti'liler hiçbirzaman silah bırakmayanlarla ittifak yapmadı.
    Her evden bir oy HDP'ye vermedi
    'Beraber iyi sallamadı' neticede.
    Devlet bir şefkat eli uzattı o ele akrep koydular
    Şimdi ödüyorlar
    Çözüm sürecinin amacı PKK'ya silah bıraktırmak gibi ulvi bir amaçtı
    Bu ittifakların amacı ne? Cevap => Erdoğan'ı devirmek.
    Ozaman "akepe ülkeyi pkk'ya peşkeş çekiyor" diye meydan mitingleri yapanlar bugün ittifak masalarında.
    Arada dağlar kadar fark var.
    Kalekollar yapılırken bu ülkede PKK ile beraber itiraz edenler kimler?
    Hiç duyuyor musunuz şimdi karakolların basıldığını?
    Duymazsınız.
    Yıllarca sınır boylarındaki karakollarımız PKK'nın hedefi olmuş binlerce Mehmetciğimizi şehit vermiştik.
    Şimdi onların yerini kalekollar aldı.
    PKK ile her alanda mücadele çok başarılı şekilde devam ediyor.
    Aylardır karakol baskınları, öldürülen öğretmenler, yakılan yıkılan şehirler duymuyorsak yine bu iktidar sayesinde. Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Saddam 'ın onayladıği bir özerk bölgedir (yanılmıyorsam 1974 tarihinde). Bunu Irak kabul etmiş, dünya tanımış. Bizim tanımamak gibi bir lüksümüz mü var? Tanımasan ne olacak? Adam orada kendi devletinden özerk bölge vermiş. Biz hepsine terörist gözüyle mi bakacağız bu coğrafyadaki Kürtlerin? Bizim derdimiz ülkemizin bütünlüğü değil mi? Batının taşeronluğunu yapan terör örgütlerini ortadan kaldırmak değil mi? FETÖ'sü de aynı PKK'sı da. Bunun Kürdü Türk'ü yok. bir tutturmuşlar Barzani ile niye görüştünüz? Yaw Barzani Irak'ta özerk bölgenin lideri. Bunu da Saddam kabul etmiş. Bize karışmak düşer mi? Kürt düşmanı mı olalım yani?

1|1
    0|1
    • Haaa gelelim Barzani PYD'ye, PKK'ya yardım ediyor etmiyor meselesi. Etmiştir, ediyordur.. Peki Amerika, Almanya Belçika, Ingiltere yardım etmiyor mu? Ne yardım etmesi hatta onlar kurmadı mı, beslemiyor mu bunları? Ne yapalım? Hepsine savaş mı ilan edelim? Niye gidip Amerika'da okuyorsunuz madem öyle? Neden İngilizce öğrenirken zorunuza gitmiyor? Neden Almanya'da yaşıyorsunuz? bir Barzani'mi ki onun üzerinden habire boşaltım yapıyorsunuz? Strateji denen şeyden haberiniz var mı? Çözüm sürecinde bunlara gelin silah bırakın, bu emperyal devletlerin kuklası olmayın, bunların derdi bizi bölmek parçalamak, gelin düz ovada siyaset yapın dendi. Bazı tavizler verildiği doğru. Barzani ile ilişkiler sıcak tutuldu ki bu sürecin başarıya ulaşması için. Bunları inkâr etmiyoruz ki. Ne yaptılar? Hendek kazdılar, pusu kurdular, devletin uzattığı şefkat eline akrep koydular. Şimdi de bunu ödetiyor TSK onlara. Yalan mı?
      Ben diyorum ki; Dün bu çözüm sürecini istemeyenler, meydanlara inip "akepe ülkeyi pkk'ya peşkeş çekti" diye yaygara koparanlar, sabote edenler şimdi neden bu silah bırakmayı kabul etmeyenlerle kolkola? Kalekollar yapılırken PKK ile itiraz eden kim? TSK Cizre'de, Diyarbakır'da, Hakkari'de vs terörü temizleme harekatına giriştiğinde özgürlük diye bunlara destek veren kim? Afrin'de, Zeytindalı'nda itiraz eden kim? Akdeniz'den sondaj gemimizi çekmemizi neden istiyor CHP?
      Çözüm süreci yapılıyor yaygara koparan bunlar.
      Megri megri, Oslo, Habur diyen bunlar.
      Operasyon yapılıyor, teröristler bir bir avlanıyor, terör örgütlerine yardım ve yataklık eden belediyelere kayyum atanıyor itiraz eden bunlar.
      Afrin, Zeytindalı operasyonları yapılıyor, terör örgütlerinin kazdığı kilometrelerce tünel, onlarca mühimmat imha ediliyor, Kandil yerle bir ediliyor teröristlerle birlikte ağlayan bunlar.
      Yaaahu bu ülkenin başında bela mı bunlar?

• Herkes amerika amerika diyor ama amerikanın dibinden ayrılmıyoruz! Papaz brunson terörist deniliyor iade edilmeyecek deniliyor ama trump tehdit ettikten hemen bir kaç sonra serbest kalıyor eğer strateji dediğin buysa böyle strateji olmaz olsun... onun için barzani teröristyle aynı masada oturmayacaktı...

• Trump tehdit ettikten hemen sonra mı? Ayıp yaa. Insan Cumhurbaşkanıni sevmez anlarım da şunu ülkesine yakıştıramaz. Trump aylarca tehdit etti+süre tanıdılar bize. Hiçbirinde vermedik biz Brunson'u. Kendi mahkeme kararımızla çıktı. Brunson'ın çıkacağı zaten belliydi. Mesele bizim orada ülke olarak ağırlığımızı koymak. Üstelik madem çok biliyorsun Türkiye tarihi boyunca 3 yıl hapiste tuttuğumuz başka bir Amerikan ajanının ismini söyle bana? Öyle ya bu ülkede ajan olarak bir Brunson olmamıştır. Başka bir tane daha vardır herhalde Amerika'ya posta koymuşuzdur bu iktidardan evvel değil mi? bir isim ver de görelim falanca hükümetin yaptığını Ak Parti yapamamış diyelim.

• Çözüm sürecinde orta yol buluncaktı. Bu yüzden iki lider bir araya gelip bu işe son vermek istediler.
    Chp şuanda terörü çözmeye çalişmiyor destekliyor?

1|0
    0|2
    • 👍👏👏👏

• Anlamıyorsun gizli soran.
      Pkk bitmez tamamen temizlesende dolduruar beyinleri verirler beleş silahları hadi yeniden

• Yahu tamam bitmeyeceğini bende biliyorum ama teröristlerle aynı masaya oturmak ne demek? Herkes birilerine terörist ile işbirliği yapıyor deniliyor, eee peki bu ne oluyor? Onun için bırakın kılıf uydurmayı herşey ortada...

• Geçin bu palavraları.

2|1
    0|3
    • Hadi ordan! O fotoğraf neyin nesi o zaman? Cevap veremiyorsan yorum yapma... herşey ortada..

• Geçmişi değil, geleceği konuş sen.

• Teröristlerle fotoğraf çekilmiş yemekler yenilmiş apo 'yla müzakereler yapılmış sen geçmişe değil geleceğe bak diyorsun!! Peki 40 bin insanımız boşuna mı öldü bu vatan için?

Benzer Benceler

Yükleniyor...