Türkiye sizce nasıl yönetiliyor?

Evet soru açık ama benimde bir kaç tane tespitim var, dünyanın kaç tane ülkesinde tek adam modeli rejim var ilk sorum bu? İkincisi bir ülke düşünün cumhurbaşkanın damadı ekonomi ve hazine bakanı olsun, ve üçüncüsü oğlunun İstanbul beyoğlu belediye başkan adayı olması sizce normal mi? Bence bu tip yönetimler bir tek gelişmemiş arap ve afrika ülkelerinde var ve kaldı ki bu kadar süre aynı yönetimle devam edilmesi ülkenin ilerlemesi yönünden bence sakıncalı çünkü ilerlemek için her zaman yeni fikirler lazım ve onun için değişim şart... siz ne düşünüyorsunuz?
Türkiye sizce nasıl yönetiliyor?
Güncellemeler:
Arkadaşlar kendini bilmez bir hain atatürkümüze küfür etti ve paylaşımını sildim, kimse kalkıp burda ulu önder ataturkümüze dil uzatamaz laikliğe laf edemez, ulkemize şeriat rejimini getirmek isteyen ve bu düşüncede olan kişiler defolup gitsin buradan suudi arabistan'da veya şeriatın uygulandığı başka bir ülkede yaşasın! O yorumu yapan iti engelledim... herkesten bu olaydan dolayı özür diliyorum...

0|0
213

En İyi Erkek Görüşleri

• Bir Türkmen Olarak Söylüyorumki Antepte Yaşıyorum 100-90 Yıl Önce Antep Fransız İşgali Altındaydı şu an Bahsettiğiniz Arap Sevicisi Sayesinde
    Antep Arap , İşgali Altında, Ayrıca Doğu Türkistan İçin Hiçbirşey Yapmayan Bu Radikal İslamcı Adam Filistinde 1 Arap Ölünce Kıyameti Koparıyor Bir Türkmen Olarak Arapları Kıskanıyorum Anadoluda Bu Kadar Değer Gördükleri İçin Yemende Suriyede Filistinde Askerlerimizin Karnını Deşip Öldürmelerine Rağmen Bu Millet Hala Bu Arapları Çok Seviyor. Onlar Savaştan Kaçıp Ülkemize Geliyorlar. Birinci Sınıf Vatandaş Ve Oy Kullanan Bir Vatandaş Oluyor Fare Sürüsü Gibi Çoğalıyorlar Biz Ay Sonunu Zor Görüyoruz. Sen Bilirsin Türkiye.

0|1
    1|0
  • bana göre kötü yönetiliyor. üçüncü mebusan dönemini yaşıyoruz. hükümete yönelik kötü bir eleştirin olunca fetöcü pkklı hain ilan ediliyorsun. erdoğan bir şey diyor ekonomik dengelerimiz alt üst oluyor. acilen eski döneme geri dönmemiz gerekiyor. bağımsız cb ve bağımsız tarafsız hukuk sistemi olmalı.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

211
  • Adami başta tutan yine halk. Secileni begenmeyebilirsin ama halk ne derse o

0|1
    0|1
    • Tabiki bu konuda haklısın, halk ne derse o...

• Birini kazanmak istiyorsan onu kovmamalisin, kazanmaya bak çünkü fikirler dislandikca güçlenir bu defa hic bas edemezsin. Soruna gelecek olursan artik tökezledi

0|0
    1|0
  • Silivri soğuk

0|0
    1|0
  • Silivri soğuk diyorlar doğru mu

0|0
    0|0
  • berbat

0|0
    0|0
  • Yönetiliyor mu?

0|0
    0|0
  • Aydınlık türkiye gızlarsoruyorda gonuşuyor :D

0|0
    0|0
  • Çok bozuk neydik ne olduk

0|0
    1|0
  • Feminizmle yöenetiliyor, erkek düşmanı kanunlar ve uygulamalar var. Radikal feminist akp ve mhp bunlara neden oluyor. Akp iktidardan düşmeli. Erkek haklarını savunan eşitlikçi bir parti gelmeli. Akp resmen erkek düşmanlığı yapıyor. Taciz, tecavüz iftiracısı kızlar sürekli serbest bırakıyor.

0|0
    1|0
  • Halkın seçtiği birinin 5 yıl boyunca ülkeyi tek başına yönetmesini koalisyon hükümetlerine ve her kafadan bir ses çıkmasına tercih ederim. Dürüst olmam gerekirse Erdoğan başkanlık olmalı demeden önce ben diyordum. Bu topraklar koalisyonları kaldıramıyor denendi ve başarısız oldu. Sadece 1990-2000 yılları arasında 10 seçim oldu. Ortalamaya vurunca senede 1 seçim. Bu ülkeye ihanettir. Şimdi bak ne güzel seçim olmadan herkes ittifaklarını yapıyor. Ozaman seçimden sonra tek parti hükümet kurma yetkisine ulaşamayınca aylarca koalisyon arayışları oluyor devlet isleyişi felç oluyordu. Bazen koalisyon kurulamıyor tekrar seçime gidiliyordu. Bazen koalisyon kuruluyor ama sonrasında en ufak bir anlaşmazlıkla hükümet bozuluyor tekrar seçime gidiliyordu. Şu parti bu parti demiyorum. Kim olursa olsu tek başına iktidar olsun. Neticede 5 yıl. 5 yıl sonra birdaha seçim var. Bu tek adam muhabbeti baydı artık. Biz lider odaklı bir milletiz. Ve tamamen yanlış bilgi sahibisin baskanlık sistemi 3. Dunya veya Arap ülkelerinde yok. Bugün Amerika veya Rusya veya Çin'de öyle. Lider ülkeler liderlerle yönetiliyor.

0|0
    0|2
    • Öyle bir yorum yapmışsın ki sanki amerika ve rusya ve çin müthiş yönetiliyor! Trump'ü zaten ciddiye alan ülke yok adam palyaço'nun teki, putin dediğin adam medvedev ile devamlı yer değiştiriyor ve yıllardır hep bu ikili, muhalif liderleri ya öldürtüyor ya da içeri atıyor, çin'i ise yıllardır komünistler yönetiyor herşey devletin kontrolü altında kimse ağzını bile açamıyor... arap ülkelerine gelince başa gelen gitmek bilmiyor örnek mi mesela butefika cezayirde 5'inci kez seçilmek için aday oldu ülkenin durumu ortada herkes sokaklara döküldü ama o kadar çok koltuk sevdası var ki adam 5 senedir hasta yatağında yinede koltuğu bırakmıyor diğer arap ülkelerini hiç konuşmuyorum bile...

• Adam ekonomide öyle bir pişmişki öyle böyle değil. Hadi begenmezsin o ayrı da bukadar absürd yorumlar yapmayın gözünüzü seveyim. 41 yaşında ve eğitimini bitirdikten milletvekili olacağı 2015 yılına kadar adamın alanı zaten finans, ekonomi ve maliye. 😂😂😂

• Yurt dışında ve yurt içinde holdinglerde yöneticilik yaptığını biliyorum, ancak holding yönetmekle türkiye ekonomisini yönetmeyi bir tutma... Hadi diyelim sen haklısın ve adam yeterince pişmiş ve ekonomiyi yönetecek kapasitede o zaman sana bir soru...300 tl'lik bir elektrik faturasının 135 tl'si kdv vesaire olurmu? Nerdeyse faturanın yarısı devlete gidiyor bu nasıl ekonomi açıklarmısın? İkincisi türkiye'nin şu anda ki ekonomik durumu ortada maalesef zor günler geçiriyoruz bununla ilgili ne düşünüyorsun? Allah bilir sen bunada bir kılıf uydurursun, yok dış güçler yok amerika yok trump'ün bize yaptığı komplo gibi ucuz mazeretler bulursun :D

• Din olmasa akp %5 bile oy alamaz. Allah de peygamber de oylar aksın kimin umurumdaki gelişmiş bir ülke olmak

0|1
    1|1
  • Goyun gibi

0|0
    1|1
  • Dünya tek adamlar tarafından yönetiliyor bu da sorumu şimdi

Trump un damadı kushner baş danışmanı mesela abd de çok önemli görevler yapıyor.

Bundan önceki hükumetler en son Kemal Dervişi hazinenin başına getirdiklerinde ülkeyi nasıl İmfye teslim ettiğini hangi anlaşmaları yaptığını Devlet Bahçeli'nin istifa ederek hükumeti düşürdüğünü oyunu bozduğunu anlaşmaların iptal olduğunu bilen insanlar Albayrak konusunu yadırgamaz.

0|0
    0|2
    • Yalnız trump amerika'yı iyi yönetmiyor herkes adama palyaço gözüyle bakıyor, onun için bence abd'yi türkiye ile bir tutma...

• Senin beynin çok büyük ya o kadar bilgilisin ki hepimiz keşke senin gibi olsak! Birşey bildiğin yok rezil...

• Afrika ülkelerini örnek göstermenin sebebi o ülkelerin çoğunu tek adam yönettiği için böyle yorum yaptım! Yani senin mantığınla afrika ülkelerinden farkımız yok inşallah anlamışsındır...

Yükleniyor...