Şehircilik Bakanı: Depozito uygulamasıyla şişe verip gofret alacağız. Şişe karşılığında ne almak isterdiniz?

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, ücretli poşet uygulaması ile poşet kullanımının azaldığını ifade ederek "İnşallah 2021 yılında depozito uygulamasına geçeceğiz. Ne yapıyorduk biz çocukluğumuzda süt şişelerini bakkala götürüyorduk, çikolata gofret alıyorduk. Yine atıklarımızı kaynağında ayrıştırmış olacağız." dedi.
Şehircilik Bakanı: Depozito uygulamasıyla şişe verip gofret alacağız. Şişe karşılığında ne almak isterdiniz?

0|0
147

En İyi Kız Görüşleri

• Çoğu ülke obeziteye savaş açmış durumda. Ve çevremizde de gördüğümüz üzere fit insanların sayısı azalıyor. Göbekli, basenli, selülitli insanlar çok fazla ayrıca şeker hastalıkları buna bağlı böbrek hastalıkları vs baya artışta. Bana kalırsa depozito uygulaması olarak firmalar sağlıklı araştırmalık paketleyebilir. Ara öğün niteliğinde örneğin; birkaç kuruyemiş ve kurutulmuş meyvelerden oluşan. Hem sağlıklı, hem zindelik verir.

0|2
    0|0
    • Kanun geldi, nasil olmasi gerektigini acikliyorsun 👌Bence de cok hassas bir konu.

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye Kart bütün ülkede yaygınlaştırılsin. İade karşılığında kuruş verilsin. İsteyen dolmuş parası olarak bassin kartını, isteyen de biriktirip kitap alsın netten. Ben 2. yi secerim. Gofret gibi şeker un yüklü gıdalar verip milletin götünuuu göbeğini niye şişiriyorlar ki. ...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

126
  • Neden 2021? Bu süre çok geç. Ayrıca marketlerde neredeyse tüm ürünler plastik ambalajda. Bunlar icin nasıl bir çözüm vaad edildiğini de duymak isterim.

0|1
    0|0
  • Edit Yeni Tiyatrodan Ön Gösterim Bkz;
    -'Ödemeyi nasıl gerçekleştireceksiniz efendim?'.
    -'Kaç şişe tutar bunların hepsi evlat?"

0|1
    0|0
  • Daha sağlıklı bir şeyi tercih ederdim. Mesela bir adet meyve veya küçük küçük poşetlenmiş çerez olabilirdir.

0|1
    0|0
  • Bizde çok fazla su şişesi birikiyor.. bbunları verip kuru meyve filan alsam güzel olurdu

0|2
    0|0
  • Far paleti alayım iyi olur valla

1|1
    0|0
  • Gofret iyi fikir. 😂

1|1
    0|0
  • Guzel olur böyle bisey

0|1
    0|0
  • Çikolata 😍