Nimet Abla'da piyango kuyruğu havadan görüntülendi. Büyük ikramiye size çıksa ilk yapacağınız şey ne olur?

Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekilişine sayılı günler kaldı. Hal böyleyken İstanbul'da ünlü bilet satıcısı Nimet Abla'dan bilet almak isteyenler Eminönü'nde uzun kuyruklar oluşturdu. İşi ticarete döküp 17.5 liraya aldıkları bileti 25 liraya kuyrukta bekleyenlere satanlar var.
Nimet Abla'da piyango kuyruğu havadan görüntülendi. Büyük ikramiye size çıksa ilk yapacağınız şey ne olur?

2|0
4051

En İyi Kız Görüşleri

• Borçlarımi öderdim direk hayatımda bir günü rahat geçirmiş olurdum.
    Sonra da başka borcu olan bir kaç tanıdığıma yardım ederdim. Yarısını aileme verirdim yarısıyla da tek başıma, kimsenin bana müdahale etmediği yurtdışında bir hayat kurardım. Veya hepsini aileme verip gönül rahatlığı ile intihar ederdim. 🤗
    Belki de biraz klişe ama seri katil tutup kendimi öldürturdum, Hem biraz heyecan olmuş olurdu hayatımda.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Hemen parayı alır eş dost akraba çoğalmadan yurt dışına kaçarım 😄
    Aradan biraz zaman geçincede döner rahat rahat yerim 😄

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 38

• Ben babasız büyüdüm yoksulluğu açlığı cok iyi biliyorum o yüzden yetim öksüzlere yardım ederim bu dünyanın öbür tarafıda

0|1
    0|2
  • Kalp krizi geçirmek olur :D şaka bir yana hayallerimi gerçekleştiririm.

0|1
    0|0
  • Aman ya almıyorum hiç çıkar da alt üst olurum diye 😃

0|1
    0|0
  • İlk yapacağım şey parayı almak ve bankaya yatırmak olur sanırım. Ayrıca nüfusa gidip ismimi adresimi falan değiştiririm 😂😂

0|1
    0|1
  • İhtiyacımız kadar olanını alıp gerisini bankaya yatırır ve unuturdum parayı. Hayatta iş, ev, araba vs gibi olan şeylere emeğimle sahip olmak istiyorum. O parayla çok fazla bir şey yapmam asla.

0|1
    0|0
  • Ev ve kredi kartı borçlarını ödemek olur ilk işim sonra da yeni bir araba

0|2
    0|2
  • Kesin senin aldığında çıkacak desinler yine almam o paradan hayır gelmez ondan geleceğine allahtan gelsin

0|0
    0|0
  • Bana normal çekiliş çıkmıyor o mu çıkacak. Birde çıkması için günah olduğu halde Allah'a dua edenler var. 😂 Siz çıldırmışsınız

0|1
    0|0
  • Nekadar bos isle ugrasan insan var goruntulemisler İstanbul'da yazik

0|0
    0|0
  • İnanılmaz bir olay 😂🤣 Ben asla bu kuyruğa girmezdim. Zaten hayatımda hiç milli piyango bileti almadim.
    Yapılan bir sosyal deneyde hiç ne için olduğunu bilmedikleri bir kuyruğa bile girmişlerdi insanlar.. Bu da dipnot olsun 😂
    Düşünsene bilet alacaksın, nereden alabilirim diye soruyorsun, sana kuyruğu gösteriyorlar, ortada dükkan yok 😂🤣
    İnsanların kuyruğa girerek bilet satın almaları da çok farklı bir sosyal bilinç ve ahlak düzeyi. Neden bu kadar insan varken izdiham olmuyor da herkes uslu uslu sıraya giriyor? Sosyoloji ve psikolojinin açıkladığı problemler bunlar..
    Soruna gelince, ben milli piyango oynuyor olsaydım ve kazansaydim, parayı eğitimime harcardim.. Belki bir kısmıyla yatırım da yapabilirdim.

0|0
    0|0
  • Umut fakirin ekmegi bu da turkiye dr umudu olan fakirlerin fotografi

0|0
    0|3
  • bu nedir boyle be 😂 kuyrukta beklemesem bile almam

0|1
    0|0
  • vay be demek ki insanlar bu kadar çok paraya ihtiyaç duyuyorlar!!! :/

0|0
    1|0
  • Sevgilimle birlikte yurt dışına giderim

0|2
    1|2
  • cinsiyetimi değiştirmek

0|1
    0|0
  • ne gereksiz gerçekten binde bir ihtimal

0|2
    0|0
  • Amerika'ya yerleşirim.

0|3
    1|2
  • Turkiyeden giderim

0|1
    0|0
  • Hepsi boş işler ya haramı kimse düşünmüyo

2|0
    0|0
  • Birsürü ev alır emlak kralı olurum

0|1
    0|0
  • Yatırım yapardım.

0|1
    0|0
  • Evler alırdım.

0|1
    0|0
  • İstanbul'daysam şehir değiştirirdim kesin :D

0|1
    0|0
  • %99 müslüman olan ülkede haram para kuyruğu

1|0
    0|0
  • Ben alışveriş yaparım 😂

0|0
    0|1
  • Çıktığı zaman düşünebilirim

0|0
    0|0
  • Haramdır istêmem

0|1
    0|0
  • Gereksiz

0|1
    0|0
  • Sanki çıkacak da alın bakalım

0|0
    0|0
  • Umut kuyruğuna bak...

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    8

Erkekler Ne Diyor 49

• Ne kadar saf milletimiz var:)) yine nimet abladan çıkarsa bende inanabilirim.

0|1
    0|0
  • Bu insanların hepsinin tek tek resmini çekipn dosya hazırlamak gerek.
    Dost edinilmeyecek insanlar bunlar.
    Neden mi? Zengin olmak uğruna bu tür saçma şeyleri yapıyorlar.

0|1
    0|0
  • Direkt ingiltere vatandaşlığı alıp ingilterede premier lig izliycem, hafta içi de Hollandaya gidip ot içip sihirli mantar yerim.

0|0
    0|0
  • Birisi şunlara başka yerden alsalar da geçerli olduğunu söylesin. Boşu boşuna saatlerce kuyrukta beklemesin boş insanlar.

0|1
    0|0
    • Daha önce nimet abla tutturdu piyangoyu o yüzden. Bir de dışarda satılanların çoğu gerçek olmuyor özellikle sokak aralarında yapılanlar. Oranın bilinen bir ismi var insanlar boşuna kazıklanmak istemiyorlar. Yani insanlar boşuna o kuyruğa girmiyorlar 😄

• herhangi bir avm ye girip rahat bir şekilde alabilirsin ancak sıra beklemek istiyorlarsa saatlerce bu onların tercihi tabi

• Güzel bir muhitte evıp içini istediğim gibi döşeyip dostlarımı davet edip bir parti organize ederdim. Parayı buldum ama hala zengin düşünemiyorum.

0|1
    0|0
  • Bana çıkmayacağı için parayı nasıl kullanabilirim diye düşünmemede gerek yok 😂

0|0
    0|0
  • Bir filmde görmüştüm. Bilet alan aileler arasından gerçekten durumu kötü olanları bulup onlara yardım ediyordu bir kadın.

0|0
    0|2
  • Ben aslında yoğum. Ben aslında yoğum. - Burhan Altıntop.

0|1
    0|0
  • Aklima karincalar geldi ama tek bir fark var aralarinda karincalar alin teriyle bunlar kolay yoldan koseyi donmek icin dizilmisler 😀

0|0
    0|0
  • 10.000 TL çıksa yeter büyük de gözüm yok o çıksa ilk aileme hediyeler alırdım pahalı. :)

0|1
    0|1
  • Millet emek sarf etmeden hazır para yemeye ne kadar meraklı yahu.

0|1
    0|0
  • Anlamadığım neden ordan alma zorunluğu varki. Sanki nimet abla hepinizemi veriyor ne sacmalik bu

0|1
    0|0
  • Geçen yıllar da adamın biri son model arabasını satıp bilet almıştı yüzlerce tabi ikramiye başkasına çıkmıştı zengin olucam diye elindeki araba dan oldu kısacası boş işler.

0|0
    0|0
  • Ben ilk önce dünya turuna çıkardım bir çok yer keşfeder sonra yurt dışında en çok mutlu olduğum ülkede dilini öğrenip orada bir iş kurup yaşantımı daim etirirdim...

0|0
    0|0
  • Bana bedavadan gazoz bile cikmiyor, cikmaz bana o yuzden almiyom bile

0|1
    0|0
  • Uzun zamandır bilet almadım almakta istemiyorum haram para

0|1
    0|0
  • baska yermı yok arkadas cıkıcak oln bılet her yerden cıkar :D

0|1
    0|0
  • 10 milyonda bir ihtimalli bir sonuç daha garanti şeyler de var

0|1
    0|0
  • 5 ile 10 yil arasi banka faizini gercek ihtiyaci olanlara dagitirdim

0|1
    0|0
  • Ya çıkarsa diye almıyorum. Azıcık aşım kaygısız başım 👍

0|0
    0|0
  • kuyruktakileri her türlü kandırıp yönetebilirsiniz. tahıl beyinler

0|0
    0|0
  • 17buçukluk bileti kuyrukta 25 tl ye alan zihinsel özürlülerle doldu memleket yazık!

0|0
    0|0
  • Kuyrukla falan uğraşmadım internetten aldım hem daha hijyenik 😃

0|0
    0|0
  • Piyango Nimet Abla'ya çıkmış

0|2
    0|0
  • Kendimi cimciklerdim.

0|1
    0|0
  • Çok şükür böyle kuyruğa girmedim girmemde

0|1
    0|0
  • Heyt be sürüye bak ne güzel otluyorlar.

0|1
    0|0
  • bir kaşık yok NEO..

0|1
    0|0
  • hayvan gibi para basiyor

0|1
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    19

Benzer Benceler

Yükleniyor...