Nihat gencin iddiaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bilmeyen arkadaşlar için önce olayı kısaca bir özetliyim.

Nihat genç geçtiğimiz hafta şok bir iddia ortaya attı ve delillerle de gösterdi aslında. Ezel dizisi fettullah güleni anlatıyordu diye. Subliminal mesajları da gösterdi mantıksız da gelmedi bana. Şu linkten içeriğini öğrenebilirsiniz ;

https://odatv.com/ezel-dizisinde-feto-mesajlari-mi-var-23111829.html

Bu iddianın ardından nihat abi durmadı ve ikinci şok iddiasını ortaya attı. Çarpışma dizisi de fettullah gülen subliminali içermektedir. O amaca hizmet etmektedir dedi.

İşin garip boyutu söyledikleri yine çok mantıklıydı. Çarpışma dizisinin ilk bölümünde bir polis memuru şu plakayı söylüyordu. " 34 FGH 9112 " (FGH : Fettullah Gülen Hocaefendi / 911 ve 112 S. O. S demektir). Nihat genç olayın iç yüzünü anlatmış.

Durum bundan ibaret , siz ne düşünüyorsunuz görüşlerinizi merak ettim? :)

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşleri

• Karakter isimleri Sekiz ve Temmuz gerçekten enteresan :D
    Bir de final sahnesi , sızıntı dergisinin kapağıyla aynı gibi.

Doğru olabilir, çünkü bir çok senarist , yönetmen fetöye hizmet ediyor ve çoğu içeri alınmadı.

Geçenlerde çocuklar duymasın dizisinde de fetöye ait kitap alenen gösterilmişti.

0|1
    0|0
    • Bence doğru. Çarpışma dizisindeki plaka cok bariz belli etmiş zaten. Ayrıca ezelin arkasindaki de feto heykeli bariz şekilde.

• Nihat genç değerli bir insan boş konuşacağını sanmıyorum✔

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...