İnsanlık tarihinin en büyük ekonomik krizi yaşanacak. Dolar'a değil, altına yatırım önemli?

Ramazan Kurtoğlu Hocayı tanıyormusunuz?

0|1
53

En İyi Kız Görüşü

• Bazı yanlış yorumlar gördüm az önce öncelikle ona değinerek başlayım altın ile doların aynı olduğunu söyleyenler var ama yanılıyorlar dolar düştükçe altının da düştüğünü, birbirine bağlı olduğunu düşünebilirsiniz bu aldatmadadır. Altın, Ons’a bağlıdır. Ons ise dolarla ters orantılıdır.

Ayrıca altın uzun vadede asla zarar ettirmeyen tek yatırım aracıdır. Ramazan Kurtoğlu’nu tanımıyorum ama güzel bir açıklama yapmış ✔️

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu vlog u izledim. Fakat insanlık sanıldığı kadar kötü durumda değil. Sorunlar çözülecektir. Sadece dünya gelecekte daha fazla insana bakamaz. İnsan ırkının nüfusu azalmalı.

0|1
    0|0
    • Eee bu nasıl olacak? Savaşla ve 3. Dünya savaşını çıkaracaklar...

• Sanmam vekalet savaşlarıyla işlerini görecekler. Ya da başka bir şekilde yapacaklar. Sanayi 4.0 geliyor ve çinde üretilen bir ayakkabı ile almanyada üretilen bir ayakkabının maliyeti aynı olacak. Sözde ekonomik savaş bu yüzden. Artık bizim gibi ülklere ve insanlara gerek kalmayacak..

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

42
  • Butun kitaplari var bende cok iyi bir yazar

0|0
    0|0
  • ikisine de yatırım yapmayın.

0|1
    0|0
  • Altın aldın mı dolar almış oluyorsun zaten.

0|1
    0|0
  • Hayır...

0|1
    0|0
  • Altın dolar aynı zaten

0|1
    0|0
  • niyeymiş ki o? mal mıdır nedir ya. bir de böyle kendine prof diyen ger* zekalılar türedi. almanya euro ya geçtiğinde markı değeri cinsinden euroya çevirebilmiştik. dolar gitse başka bir şey gelse ona da çevrilir.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...