Asgari ücret ne olacak?

Adam o kadar haklı ki söyleyecek tek söz yok bana göre kampanyasına destek oluyorum sevgili ks halkı siz ne düsünüyorsunuz?

0|0
010

En İyi Erkek Görüşleri

• Bu yasa kadar gelmiş daha yuksek kazanacagi bir is bulamamis mi bulmamis mi gitsin ozel güvenlik kimlik karti alsın 2250 maasi var
    O kadsr sure fabrika da calisip bir kalibre atlamamis mi? Bos isyanlar adamlar 2500 kazanirken bile 300-400 kira verdiği evde oturuyor sigara icmiyor biraz da halk elini taşın altina koysun asgari adi ustunde minimum maas ustunu insan kendisi fark yaratarak ortaya çıkarır

0|0
    0|0
    • Asgari ücretle gecinilmiyorsa asgari ücret niye var kimin için var Neden veriliyor yaşla ne alakası var onuda anlamadım her ilde. Maaşlar aynımı sanıyorsun ben istanbuldayım bana. 300-400 liraya ev göstersene

• @ÜSAMAKİ kardes kusura bakma da bu maas kişinin secimi dir motor alip paketcilik yapsın gunde 130-140 yevmiye var

• Kusura bakma da o iş. Ömürlük bir iş olamamasına rağmen kaza risk oranı çok yüksek. Bende motor vardı motorlu arkadaşlarım da var kışın inanılmaz sıkıntı düşme kalma vs sürekli hastasın zatürre sin artı düşme kaza yapma vs de var evli barklı adam için olmaz insan çoluk çocuğun geleceği için çalışıyor uzun ömürlü iş öner

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Bence 1.000 TL olsun neyine yetmiyor.

0|0
    0|0
  • Hakli adam gelsinler kendileri geçirsinler 😡😡

0|0
    0|0
  • 1605 olur :)

0|0
    0|0