Ahmet Çakar Arda Turan'ı lime lime etti."Kimsin lan sen. Utanıyorum" Ahmet hocanın bu çok sert çıkışını doğru buluyor musun?

Selamlar.
Ahmet Çakar Arda Turan'ı lime lime etti.
Dün akşam yayınlanan Beyaz Futbol programında tabiri caizse ateş çıktı. Bu ateşin sebebi ise geçen haftanın en çok konuşulan olayı Arda & Berkay olayıydı. Bizzat izlediğim için söylüyorum ki bence Türk televizyon tarihinin en ağır sözlerini Ahmet Çakar Arda Turan için kullandı. Arda olsam yerin dibine girerdim gerçekten..

Ahmet Çakar Arda Turan'ı lime lime etti.
Öncelikle Berkay'ında geçmişte futbolcu Caner Erkin' in eski eşi Asena ile onlar evliylen bir ilişki yaşadığını, Caner'in Arda ile kanka olduğunu belirtip bir ilişkiler krokisi çizdi. Tam bir rezaletti gerçekten.
Ardından ise hiç kimse Ahmet hocayı sakin leştiremedi.

"İşte Türkiye'nin baş tacı ettiği adamlar bunlar! Rezilliklere bakın. Mal çıktı ortaya. Bu siklüsü yapan adamın, "Ben adamım, delikanlıyım demeye hakkı yok. Adam dedikleriniz siklüs içinde! Barcelona'da oynamış Türk Futbol tarihinin en büyük markalarından biriyken şu düştüğün duruma bak. Bunları mı konuşacaktık senin için. Allah ıslah etsin! Hepinizden utanıyorum! " diyerek yazıklar olsun dedi.

Hatta "Arda kimsin lan sen. Ali kesen baş kıran mısın? Yazıklar olsun sana." dedi.

Aslında Ahmet hoca tüm Türkiye'nin sesi oldu bir yerde. Sosyal medya da pek çok kişi Çakar'a tebrik mesajları gönderdi.

Sence Ahmet Çakar senin de duygularına tercüman oldu mu?

Not: En çok kızdığım konu ise silahla hastaneye girip ateş ettikten sonra Arda'nın yakın çevresinin araya adamlar sokarak mermi kovanlarının, ipuçlarının polise gitmesine engel olmak istemiş. Bu olaydaki güzenlik zaafiyeti nedeniyle hastanenin tüm güvenlik birimi görevden alınmış.. Ben de. YAZIKLAR OLSUN diyorum.. Demek ki alışmış sürekli işini böyle mafyavari halletmeye..
Ahmet Çakar Arda Turan'ı lime lime etti."Kimsin lan sen. Utanıyorum" Ahmet hocanın bu çok sert çıkışını doğru buluyor musun?
19
7
Görüşünü yaz