Rahip Brunson tahliye edildi! Amerikayla Türkiye arasındaki ilişkiler artık normale döner mi?

PKK ve FETÖ’ye casusluk yaptığı iddiasıyla 35 yıl hapis cezasıyla yargılanan papaz Andrew Craig Brunson hakkında karar çıktı. Mahkeme, Rahip Brunson'un ev hapsi ve yurt dışı yasağını kaldırdı. Brunson'a 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası verildi. Ancak yattığı süre göz önüne alınarak tahliye edildi.
Rahip Brunson serbest kaldı.
Rahip Brunson serbest kaldı.

2|2
2554

En İyi Kız Görüşleri

En İyi Erkek Görüşleri

• Papazı sünnet edip yollayalım hocam siyasi bir zafer elde edebiliriz, tabi bir de dini zafer kabul edilebilir :DDd d

0|1
    0|0
  • Dönebilir. Kısa sürede ne olacağını görücez.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 23

• Madem bırakacaklardı ne diye bu gerilimi yaşadık. Ülkede her şeyin fiyatı iki katına çıktı. Hem adama ajan diyorlar hem de serbest bırakıyorlar, bu ne saçmalık.

3|2
    0|0
  • Olacağı buydu zaten. Onca ekonomik krizi boşuna yaşadı millet. Eninde sonunda tahliye edilecekti. Abd ye güç mü yeter her türlü pisliği yapıyorlar her şey ellerinde. Normale dönsün bir zahmet 😂😂

1|3
    0|1
  • Belli olmaz insanlar çok dengesiz ve tutarsız
    Günün anlam ve önemini içeren video:
    https://www.youtube.com/watch?v=c6n6mveKRLY

1|1
    0|0
  • Domatesin düşen fiyatından da anlayacagimiz üzere düzeliyor sanırsam hsshs

0|2
    0|0
  • biz ne zaman güçlü bir devlet olucaz da bu itlerden kurtulcaz eninde sonunda çıktı herif dondum kaldım yeminle

0|2
    0|0
    • Ne olacak saniyordun? Abdye güç mü yeter? Umarım ekonomi düzelir

• Biz otomobil uretsek kime satcaz kim alcak bir soylesene? Uretsekde stamayiz çünkü daha kendimiz almiyoruz

• Eleştiren değil çözüm üreten gençlerimiz olduğu zaman :))

• Bırakacakları zaten belli biseydi yeni bişey değil ki biliyorduk böyle olacağını

1|1
    1|0
  • Yinede Amerika'ya diz çökme dik o zmn dediklerini yapsaydik ezikledigi ülkelerden biri olacaktık şimdi yine hapis cezasida verilmiş. Demirtaş ve milletvekilleri de delilli tespiti PKK'ya yardım ettikleri ortada onlar kaç yıl yatıyor sanki. Keşke hepsi müebbet yese de ömür boyu hapiste curuseler

0|0
    0|1
  • Amerika dedigini yaptirdi, tahliye olacagini biliyorduk olan yine halka oldu 🤦‍♀️

1|3
    0|1
  • Sonunda Amerika'nın istediği oldu umarım tahliye edilmesi Türkiye'nin lehine olur ilişkilerimiz normale döner😊

1|1
    1|0
  • ABD ye kafa tutmamayı ögrenecek türkiyede (zamanla tabi)

1|3
    5|2
  • Turamp kelimeyi şerbet getir erduvan ve ümmeti seni bitirecek #akq

0|0
    1|0
  • Şaşırmadık.

0|2
    0|1
  • Bu adam nasıl bırakılır? Anca bisey korkusundan..

0|2
    0|0
  • Atıp tutuyolardii noldu yahuu

0|1
    0|0
  • Sen bittin turamp.

3|1
    0|0
  • 3 yıl yatmışmı içerde

0|1
    0|0
  • Dolar düşmeye başlamış ne olur Allah bilir

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • 👏👏👏👏👏👏👏isabetli bir karar olmuş

0|0
    0|1
  • Dönmez bence

0|0
    0|0
  • Dönebilir

0|1
    0|0
  • Dhdgfg belliydi zaten
    Nerde kaldı o asip gürlemeler şimdi
    Kuyruklar sıkıştı 😂

1|0
    0|0
  • Dönebilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 52

• Ne güzel adam tahliye oldu. Güç böyle bir şey olsa gerek.

0|1
    0|0
  • Şaşırdık mı?
    Elbette hayır.
    Rus uçağı düşürüldüğünde ahkam kesen, pazartesi gitsek cuma namazını Moskova'da kılarız diyen, asıp kesen ama sonunda Putin'den özür dileyen de onlardı.
    Şimdi aralarındaki meseleyi çözemedikleri için yine olan sana, bana, öğrenciye, öğretmene, işçiye, emekliye kısacası hayat mücadelesi veren ve tuzu kuru olmayan insanlara oldu. Maddi zararın haddi hesabı yok ama birileri tükürdüğünü yalamayı yine başardı.

2|3
    0|0
  • Madem hain değildi neden ABD ile inatlaştı?
    Madem yatmaycaktı neden Doları ve Euro fiyatlarının pik yapması beklendi?

Siyasi bir karardır olan Türk halkının cebindeki TL’nn değerinr oldu. Bu süreçte olan ülke ekonomisine oldu. Ülkeyi yönetemeyenler derhal istifa etmelidirler.

2|2
    0|0
    • Hepimiz biliyoruz ki istifa eden olmayacak ☺️
      istifa edebilecek kadar karakterli değiller ne yazık ki 🤷🏻‍♀️

• Amerika bizim vatandaşlarımızı tutuklasın, yargılasın, hatta öldürsün biz hiçbir şey yapamayalım. Ama biz bir casusu yargıladık diye amerika yaygarayı koparsın. Ne güzel dünya be!

3|1
    1|0
  • İşte adamı böyle kucağa oturturlar.. Bağırınıp duruyordu bu ülkenin insanı bu ülke kimseye boyun eğmez diye hadi ötünsene şimdi.. Bu Atatürkçü subayları ve öğretim üyelerini içeri almaya benzemiyor.. Reizzzzz :D :D :D

0|2
    0|0
  • Şimdi deli sorular neyden 3 yıl ceza aldı? Terör destekçiliği casusluktan mı? Ülkede bunun cezası sadece 3 yıl mı yani? Devamını inanın getirmeye üşendim bıktık yıldık artık yazmaktan anlatmaktan ama sonuç yine hüsran yüne hüsran. Kandırıldık der geçer gideriz ya.

0|1
    0|0
  • Dolar düşer diyorlar ee papaz yokken neden yükseliyordu. Ilişkiler düzelir diyorlar o yokken de anlaşmazliklar vardı. Bizim abd ile iyi anlaşan bir devlet olmamız imkansız. Küçük bir örnek ilişkileri papaz bozuyodu dendi serbest kaldı eskisi gibi olcak , olmaz bu sefer de abd bin pkk ya yardımları iliskileri bozar.

0|0
    0|0
  • Olan esnafa oldu garibana oldu dükkanı kapatanlar oldu olanlar halka oldu.
    Güçlü devletiz dimi biz.
    Dediğini yapmak diye buna derim ben Helal olsun ABD ye çıkacak dedi çıktı.
    Adalet Mülkün Temelidir
    Çok klişe bir söz oldu başarılarının devamını bekliyoruz

0|1
    0|0
  • madem uğruna koca ulkeyı ateşe attınız devamını nıye getirmiyorsunuz olan olmuş madem krız yaşıcaz barı bir anlamı olurdu herzmanki gibi tukurduğunu yaladı birileri olan yıne halka sana bana oldu hepimize geçmiş olsun krızı yıne biz sırtlanıcaz

0|0
    0|0
  • Rahip Brunson tahliye edildi! Amerikayla Türkiye arasındaki ilişkiler artık normale döner mi?

...

0|1
    0|0
  • Bakın planım şöyle ; bunu öldürüyoruz tamam mı, ölüsünü gönderiyoruz amerikaya... Neden öldürdün diyen olursa da diyoruz ki ; cezasını verdik, öyle teslim ettik. (Aslında teslim de etmezdik de, toprak kabul etmedi cesedini.) Hadi EyvAllah.

0|1
    0|0
  • Bakalım onun karşılığında ne aldılar hakan atilladan 1000 kat daha önemli bir adamdı bu..

Bundan sonrada ABD vaat ettiklerini yapmaz ve yerine getirmezse Artık Tamamen ipleri koparmanın vakti gelmiştir.

0|1
    0|0
  • Bir papaz bizi bu hale sokuyorsa haçlı ordusu felan napardı hayal gücüm yetmiyor bu kadar atıp tutmaya gerek yokmuş demek ki :D

Tükürdüğünü yalamakta ülkece üstümüze yok bu bir özeleştiri hain diyen hakkın da işlem başlatmam ama anasını iyi anmam :D

0|0
    0|0
  • Yorumları okuyunca bir tiksinme geldi. Adamlar mevcut hükümet başarısız olsun diye düşmanla bile işbirliği yapacak seviyeler. Tamam hükümeti sevmezsin anlarım, ben de çok sevmiyorum ancak bu durum bir casusu bıraktık aptal aptal sevinme durumunu anlamıyorum. Yazıklar olsun

0|0
    0|0
  • Daha dün doları bahane edip hükümete havlayanlar bugün niye veriyoruz niye pes ediyoruz diye havlıyor... halk tabiriyle bizim (BAZI) vatandaşımız ne emmeye geliyor ne gömmeye...

0|1
    0|0
  • Her zaman ki gibi tükürdüğünü yaladı iktidar. Demekki neymiş; eyy amerika diye ahkam kesmekle olmuyormuş. Bu durumdan tek temennim doların büyük oranda düşmesi...

1|0
    0|0
  • Brunson balkon konuşması yapmak için hazırlanıyormuş 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Sagduyulu olmak zorundayiz sabir kalmadi biliyorum ama yapacak bisey yok. bassiz bir ulke olmaktan iyidir en azindan. istifa ederse yerini kim doldurabilecek

0|1
    0|1
  • E iki ay sonrada özür dileyip tazminat mı ödesek rahipcağıza ney 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Hilal Cebecinin Chuv Bella klibi gibi ülke yemin ediyorum. Ağızlarında bağımsızlık ama tek gördüğümüz sürekli oynayan kıcları.

0|1
    0|0
  • Olan garibana oldu cebini dolduran doldurdu koskoca ekonomik krizide rahip diye yutturdular

0|1
    0|0
  • Donmez ama hafiften yumusar.
    ABDnin konsolosluk calisanlarina iliskin talepleri de var ve onlar daha karsilanmadi.
    Ayrica Halkbank icin de daha bir karar cikmis. Papazi bile ezecek koz olabilir.

0|0
    0|0
  • Bildiğin ajan. Heather nauert haftalar önceden serbest kalacağını söylemişti. Yorumsuz🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

0|1
    0|0
  • Türkiye sadece tükürdüğünü yalamış oldu. Bu saatten sonra ilişkilerin düzeleceğini sanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Beklenildigi gibi casus dedikleri adami biraktilar.

0|1
    0|0
  • Win win dir bu kesinlikle birsey alinmistir karsiliginda

0|0
    0|0
  • Zaten suçu olduğu için tutuklanmadı Zarrab ve halkbank dosyası için pazarlık etmek amacıyla tutuklandı..

0|0
    0|0
  • Vay anasini be bu adamin salinmasi iyimi olcak kotu mu olcak gorucez bakalim

0|1
    0|0
  • Belliydi. Amerikan gazeteleri kaç gün önceden yazdı. Herşey danışıklı dövüş

2|0
    0|0
  • Vereyim mi mehteri dünya lideriymiş sgit mk salakları

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    22
Yükleniyor...