Kapat

Mareşal Gazi Mustafa Kemal Atatürk hayatta olsa ve böyle bir muamele sa ne yaparsınız?

Akp partisini tutanlar veya farklı parti de olanlar mareşal Gazi musMust kemal Atatürk hayatta olsa ve tayyip onun için bir yargılama suclama ya da içeri atma gibi bir harekette bulunsa ne yaparsınız?
Başka birsey demeyin lütfen sadece Sora cevap yönelik cevap veriniz.

0|0
22

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Atatürk varken kimse Tayyip i seçmez. Ayrıca Atatürk gelse Kılıçdaroğlu başta olmak üzere çoğu chp lileri asardi.

0|0
    0|0
    • 2gün

Bunu bende biliyorum lakin sadece sorunun cevabına yönelik cevaplar arzu etmiştim

• 2gün

Zemin hazırlanıyorum lakin insanların tartışıp tartışmamasi onların elinde iradelerine kalmış tartışmalar olsada birşey değişmeyecek olmasa da. Boşa kürek çekip yoran insanlar boş insanlardır oyuzden umursamaya da gerek yok yesinler birbirlerini.

• 2gün

Ama onlar bizim milletimiz yıllardır sağcıyi solcuya kirdirdilar. Oysa sağcı solcu olmazsa solcu da sağcı olmazsa bir hictir. Boşverin şiir falan paylaşın. Neyse selametle.✋🎈

• Adama linç girişiminde bulunurum herhalde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan doğrusunu yapar her zaman ki gibi. Bide Gazi demek için savaşta yara alınması lazım lakin olmayan bir yara ile gazi denmez. masa başında gazilik alınmaz. Savaşta kanın akması lazım.

0|0
    0|1
  • Adam yiyip içip sefa sürerek ömrünün sonuna geldi, daha bu saatten sonra içeri atsan ne yazar?

0|0
    0|1
Yükleniyor...