Arkadaşlar bilgisi olan var mı?

Askerlik tecilimi şu an bozdursam sizce hangi celp döneminde giderim. Ne zaman giderim. Bilgisi olan var mı?

0|0
11

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Canım benim bunu senin celbine bakan memur bile bilemez. Eskiden bu tip şeyler elle ayarlanırmış. Sonra ordu bilgisayar sistemine geçmiş. Bir program var. Bu program senin daha önce askerlik yapmış kardeşlerinden tut da yaşına boyuna kilona kadar her şeyi belli bir algoritma halinde sıralıyor. VE algoritmaların sonucu gideceğin yeri belirliyor.

0|0
    0|0
    • Doğrudur ben zaten net tarihi sormuyorum net tarihi memurlar da bilemez ben sadece bu celp döneminde başvuruyorsam bu celp döneminde giderim genellikle öyle oluyor diye biliyorum onun için

• ANladım, askeriyenin zamanı konusunda endişelenme hayatın boyunca en az on kere askeri sınav fırsatı karşına çıkacak. Üniversitede aynı şekil. Ancak her ikisine de ne kadar erken gidersen o kadar iyi. Ölç biç kararını ver. Allahım yolunu açık etsin.

• Allah razı olsun. Aynen öyle. Üniyi seçtim uniye geldim herşeyin hayırlısı olsun. Allah sizinde cümlemizin de yolunu açık eylesin.

Yükleniyor...