Erdoğanistler ve kemalistler savaşa girse kim kazanır?

Hadi düşünün erdoğanistler ve kemalistler savaşa girse kim kazanır?
  • Erdoğanistler
    A seç
  • Kemalistler
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
89

En İyi Kız Görüşü

• Erdoğanist diye çakma şeylere gerek yok. Bu ülkede bir tane izm vardır o da Kemalizmdir. Kemalizm bu devletin ayakta tutan kolonudur. O kolon yıkılırse ülke de yıkılır. Recep Tayyip Erdoğan ülkemizin cumhurbaşkanıdır. Halkın onayını almıştır. Ülkeyi iyi kötü idare etmektedir. Saygımız vardır. Saygımız olduğu gibi kendimizce haklı olduğumuz eleştirilerimiz de vardır. Yönetim biçimi demokrasi olan bir hukuk devletinde bundan daha normal bir şey olamaz.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu Atatürk tartışmaları bana göre gereksiz Çünkü konuşulacak daha lüzumlu konular varken neden Atatürk? Dinsiz miydi dindar mıydı bize ne bizler halbuki daha lüzumlu konular konuşmamamız lazım ama yıl olmuş 2018 hala Atatürk Ama bu ikili arasında Allah Korusun savaş olursa bana soracak olursan (inşallah böyle bişey olmaz ülke zaten yeterince bölündü) Fikri olarak Erdoğancılar yani Anti-Kemalistler kazanır ama obür türlü Kemalistler kazanır Mesela Erdoğancılar dese ki Şeriat gelsin dese haklı çıkarlar Çünkü Şeriat Allah'ın kanunudur fakat uygulamaya geçilse geçilemez Çünkü kemalistler buna izin vermez bunun gibi Fikri olarak kazanırlar savaşı ama uygulamada kazanamazlar ancak Erdoğancılar Kemalizm'i birlik olup bitirirlerse o zaman Erdoğancılar hem fikri olarak hemde uygulama olarak kazanır ve Erdoğancılar Kemalistlere istediğini yaptırabilir onun dışında zor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir ülkede ist ve izm 'ler varsa parcalanmak için başka güce ihtiyaç yok demiş Meriç çok da güzel demiş. İkisi de bu ülke olmasa olmazdı. Ki biri ülkeyi kuran biri de bu kurulan ülkeyi yönetmeye çalışandir. Siyaseti şu ap talca kavgayı bırakın sağcı gelsin solcuya bilmediğini anlatsın solcu gelsin sağcıya devrimini insanlığını anlatsın. Sağcı ACZ gibi gelsin duvara yazsın Allah a olan aşkını , solcu gelsin Nazım gibi şiirle belirtsin fikrini. Ben ACZ gibi sağcı , Cemal, Nazım gibi solcuyum. Ben Türk üm Edebiyatına da bir o kadar aşığım bırakın şu kavgayı gelin göğe bakalım.🎈

1|1
    0|0
  • ulan ulkeyi boka goturenlerle ulkeyi hala ayakta tutanlar mi karsilastircan. Sacma.

0|2
    0|0
  • Bu da soru mu. Kemalistler kazanır. Tabii erdoganistler hak yemezse

0|1
    1|2
  • Ülke batmiş sıcayım senın anketine yahu dangalak

1|1
    0|0
  • İktidarda kim varsa o kazanır.

0|1
    0|0
  • Kemalistler galip gelir her daim

0|1
    0|2
  • Erdoğanistler zombi misali

0|2
    0|3

Erkekler Ne Diyor 8

• Kemalistler 6 ok ile sert saldırılar düzenleyebilir Doblo ve yol desteği ile erdoğanistler de hız açısından önde gibi görünüyor. Saldırıları hızlıca savuşturabilir.
    Çetin bir savaş olacak gibi görünüyor.
    Evet sözü haber merkezimize bırakıyoruz.

0|1
    0|1
  • İkisinden de kusmam geliyor. Savaştan nefret ediyorum ama Allah korusun öyle bir durum olursa kamalist dediğin kesime hiç güvenmem. Akp dediğin her ne kadar döner olsa bile en azından halka daha yakınlar. Ben hiç bir kemalist geçinenin köylü içine çıkıp konuştuğunu görmedim. Savaşa hayır. İki taraftan da değilim. Bu ikisini de ülkeden sürmek lazım.

1|1
    0|0
  • Erdoğanistler fazla fakat niteliksiz kendi başlarına bir halt yapamazlar.
    Fakat kemalistim diyen kitlenin büyük bir bölümünde bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığı var o yüzden bir araya gelmeleri zor

0|1
    0|0
  • Erdoğan'ın dediği gibi evinde zorla duran %50 dışarı çıkma emri aldığı zaman 1 tane kemalist kalmaz bu ülkede.

1|2
    0|0
  • Kemalistim ama çomarlar daha çok olduğu için onlar kazanir

0|1
    0|0
  • Gereksiz bir hamle olur
    Fikri savaş iyidir tabi uslubunca silahlı, kaba güç kullanılan ise hep zarar verir bütün ülkeye

0|1
    0|0
  • Erdoğancılar kazanır kemalistler biraz mal ya son zamanlarda PKK ile gözğkmelerş filan baya etkiledi

0|1
    0|1
  • Erdoğanistler kazanır net.

0|2
    0|1
Yükleniyor...