Kapat

Ülkeye zarar verdiği halde insanlar neden Erdoğan'a oy veriyor?

Sebebi ne olabilir. Okuyup, araştırıyorum hiçbir mantıklı yanı yok. Ekonomi gözle görülür şekilde kötüye gidiyor. Eğitim bitti bitecek, bir taraf zenginlik içinde sefa sürerken öbür taraf açlıktan kırılacak hale geldi. Bundan 4 tıl önce Keskinoğlu (Battı) yumurtası 7 tl idi batmadan önce 22tl ye alabiliyorduk. Calve fıstık ezmesi 9tl den 23 tl ye yükseldi, dardanel ton 2li (360gr) paket9.75 den 24tl ye yükseldi. Normalde evimize aylık 150-200tl elektrik faturası gelirdi, geçenay 817 tl geldi. Evde klima falan da yok hani. 3 sene önce 600 tl ye aldığım saat 3299 olmuş şaka gibi. Kırmızıet fiyatından bahsetmeyeceğim çünkü ŞARBON kuşkusuyla yiyemiyoruz ve ŞARBON teşhisi koymak yasaklandı.
Güncellemeler:
2gün
Arkadaşlar ben akp düşmanı değilim bulunduğumuz yerde chp iş yapmadığı için akp ye oy verdik. Ben direkt olarak genel seçimlerden bahsediyorum. Takım tutar gibi parti tutuyorlar tepkim ona. Bütün siyasi parti liderleri kötü bana göre ama en kötüsü Erdoğan. Marmaris'liyim adam komple bir koyu kapattı saray, cami ve kilise yaptırıyor.

0|0
116

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Başka oy verecek politikacı olmadığı için olabilir mi? Kim var mesela?

2|2
    1|5
    • 2gün

Denediniz mi?

• 2gün

Gsmh ecevit zamanında 4 erdoğan zamanında 7. Anlamadığınız ley rakamasal farklılıklar değil. Vatandaşın o an ki konumu durumu rahatlığı. 3 aylık maaş, hasta bakım parası, kosgeb destekleri vs.. Kurulan hükümetler üzerinden yüzdelik pay ile gitmeyin vatandasın durumuna göz gezdirin. Ben savunmuyorum sadece gelen gideni aratır diyorum

İyi akşamlar tekrar

• 2gün

Anlamadığınız şey***

• koyunlar kek isiyor ondan birde nerelsin kolnikov yazmışsın da

1|1
    0|0
  • Çünkü nedeni ne biliyomusun
    Dinsel bir kafa ile düşünüyorlar
    Adam ne kadar kötü bir adam olursa olsun Sonuçta müslüman diye düşünüyorlar
    Müslüman olsun da çamurdan olsun hiç fark etmez diye düşünüyorlar.
    Onlar içiiçin musluman olması ve namaz kilmasi önemli
    Kötü bir insan olsada olur onlar icin

0|0
    0|0
  • Ulkeye zarar mı veriyo? Pardonda kim erdoğan gibi ulkeyi yönetti bizi savundu. Şu an ekmek kuyrugunda beklemedini şükret.

2|0
    0|3
  • hakkımı helal etmiyorum bu kadar net affetmeyeceğim grup

2|1
    2|1
  • İnsanlar 9 seçim kaybettiği halde kılıçdaroğlu ve chpye oy veriyor?
    Ayrıca yaptığın örnekler abartı olmuş elektrik faturası bir anda 817 nasıl olur biz öyle bir sorun yaşamadık ben çoğu zamın fırsatçılık olduğunu düşünüyorum bir anda 5 kat artması abartı bana göre hadi 5 lira olan şey 9-10 lira olur ama o biranda 25 lira olursa bu kalleşliktir! ayrıca şu an telefon sırasındasın ekmek yağ tüp sırasında değilsin, ekmeği karne ile almıyorsun mesela benim babam parasızlıktan okuyamamış terketmiş okulu annem ekmek ile süt yiyorlarmış sadece size kalsa Erdoğan iktidar olduğundan beri batıyoruz!!! dik duran seni herkese karşı savunan bir lider Erdoğan onun gibi bir lider bulun ülkeyi yönetebilecek ona oy verelim ama bizden ayyaşlara, çapulculara, ülkeye zarardan başka hiçbirşey yapmayan partilere oy moy yok!!

0|0
    3|4
    • 2gün

Belli bir kilovatın üstüne çıkınca %40 zamlı ödüyorsun

• 2gün

2001'deki krizde de fırsatçılar yüzünden oldu demi :D

• 2gün

Adı üstünde kriz. Tüp sırası yotku ama kötü günlerdi. Şimdiki ise çok daha kötü patlayacak.

• Cahillik

1|1
    0|0
  • Cahil çok yaşlılar vs

0|2
    1|0
  • Çünkü hepsi koyun sürüsü

0|1
    1|0
  • 2023 hedefi için

0|1
    0|0
    • 2gün

Desene ecevit'e yazık oldu. Bekleseydi Ecevit'te yapardı mantığınız o kadar sığ ki

• Kanka bence sil bu soruyu başın ağrıyabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çünkü anaakım muhalefet rezil rüsva. NATO-AB-ABD kuyruğuna takılmak isteyen muhalefet mevcut oy orani ustune çıkamaz.

Ayrıca serbest piyasacılık konusunda AKPden farkı yok. Adam neden aynı söylem için parti değiştirsin ki.

0|0
    0|0
  • Ekonomi gayet iyi. sadece dudaklar da eksik olan tek sözcük var , “ şükür “ . şükürün iksan ve entegre olduğu sofralar da bolluk ta olur berekette. biz Türk milleti olarak müslüman insanlarız. müslümana asgari ücret 1000 olsa da yeter. Haşa Çin de asgari ücrete 1 kg dana kıyma alamazken , Belçika da 10 kg meyve alamazken, Brezilya da halkın evi yokken, bu bolluk bereket araçlar otomobiller evler yalılar bizim sıhhatimize bir belge niteliğindedir.10 yıl chape nin yönettiği ülkeyi de açıkça gördük. Bundan sonra geri dönüş yok. bizi alt etmeye çalışan tüm dış mihraklar ve omların yardımcısı fiyat oynatan iç mihraklara bu millet şuuruyla cevap verecektir.

1|1
    1|3
  • Adamlar partilerini vatandan milletten önce düşünüyor, ne beklersin?

0|2
    0|0
  • Cahil insanlar daha önce hiç ülkenin başına gelememişti çünkü :) şimdi kendilerini temsil eden birini görünce hipnoz olmuş durumdalar. Hemde islamcı yani seçilmemesi için hiçbir sebep yok.

0|0
    0|0
  • Hepsi çıkar peşinde koşuyor çoğu cahil zaten ne yaptığını bilmiyor.

0|1
    1|0
  • Cok salamisin bee

0|0
    0|2
Yükleniyor...