İstanbul'un 39 ilçesi varmış diyorlar aslı varmıdır?

Ya da daha mı az veya çok ilçesi vardır sevgili arkadaşlar ☺️?

0|0
010

En İyi Erkek Görüşleri

• Yani bu sadece soru olsun diye açılmış bir post demi
    Google amcaya sorsan yerini bile gösterirdi

0|0
    0|0
    • Belki Google ye degil de sevgili arkadaşlara söylemek daha iyidir o zaman kapat sayfanı s... G... M... K

• İstanbul'un 39 ilçesi hakkında öğrenmek istediğinzi her şey burada: Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet, 25'i Avrupa'da; 14'ü Anadolu yakasında.

0|1
    0|0
    • O kadar varmış mıki arkadaş yaaa helal olsun 😇 İstanbulaaa

• Tabikide arkadaş yaa hak edene hak ettiğini vermek zorundayız😅😅😅🤭

• Çok doğru 😀😀

• benim bildiğim 10 tane falandır

0|1
    0|0
    • Yok yaa 10 adet twn fazla ama ne kadar orasını bilmiyorum

• bir tane çok uzaklarda olan var bizim burdan trafik olunca galiba 4 saat sürüyor ben ankaraya o kadar saatte gidiyorum normalde -orasının ilçe olmaması lazım :D

• Yaaa orası hiç sorma neler neler çekiyoruz bu güzelim İstanbul'un trafiğinden arkadaşım yaaa dur kalk dur kalk bir yere gidemiyoruz ki sadece saat dolduruyoruz yollarda sehirler arası yolculuk bundan güzel yaaa 😅 😅 😅 😅 😅 😅

• Evet 39

0|0
    0|0
  • Onumu arastırak 🙄

0|0
    0|0
  • Nevet 39 tane xd

0|0
    0|0
  • Var tabi

0|0
    0|0
    • Ben daha çok duydum ama

• Bu da ilçeleri: Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca… [+]

• Çok varmış be knk

• yoktur

0|0
    0|0
  • Doğru

0|0
    0|0
    • Vallahi mi diyorsun yaaa ben tam emin değilim sadece o kadar varsa gercekten baya çokmuş yani

• Var tabi sadece 10 tane Avrupa yakasında var

• 15 diyecektim

Yükleniyor...