Yeni iPhone'ların Türkiye fiyatı sızdırıldı iddiası! Bir telefona 10 bin TL verir misiniz?

2018 model iPhone’ların ülkemizde 10 bin TL’den aşağı olmayacağı söyleniyor.
Milliyet'e göre ülkemizde fiyatlar şöyle olacak;
iPhone XS - 12 bin TL
iPhone XS Plus - 15 bin TL
iPhone 9 - 10 bin TL
Yeni iPhone'ların Türkiye fiyatı sızdırıldı iddiası! Bir telefona 10 bin TL verir misiniz?Bir telefona 10 bin TL verir misiniz?

0|0
4343

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

• Telefonun adı bile ne kadar pahalı olduğunu gösteriyor zaten.
    Hem İPhone hem X onun yaninda S hem de plus... maşallah xd

3|0
    0|0
  • bir telefona 2 bin tl den fazla para vermem eski kullanirim olur biter 2 el bir samsung note alirim isimi uzunca goturur 10 bin tl cok buyuk para 2 aylik kazancim ben dunkani acarken 10 tl ile actim simdi bir telefona 10 bin verirsen oha yani. He aylik gelirim 15 bin olur o zaman alirim ama simdi almam

0|0
    0|0
  • Parası olan tabiki de verir. Artı bunun yanında kendini topluma veyahutta karşı cinse beğendirmek için alanda olur. Ben bir telefona o kadar para verilmesinden çok neden kendi ülkemde iPhone yakın kalitede telefonlar üretilmiyor , ya da adımlar atılmıyor. Beni en çok bu üzüyor.

0|0
    0|0
  • Ya millete artistlik yapmak dışında alan var mı bu telefonu, bence yok. Aynı telefon daha ucuz olsa almazlar. İlla artistlik yapcaklar. Starbucks da aynı şekilde, illa pahalı içecekler artistlik olsun diye.

0|1
    0|0
  • Bir apple kullanıcısı olarak 6s ten sonra benim icin iPhone devri bitti zaten... milyonlarım olsa da o parayı vermem...

1|0
    0|0
  • Benim arkadaşım orada su an gelirken bana getirecek

0|0
    0|0
  • Telefon örneğin “Beşiktaş’a git” diyince kendi elimden tutup götürüyorsa veririm valla neden olmasın?

0|0
    0|0
  • Alacam tabi ama hangi böbreği satsam diye düşünüyorum ya , böbreksiz yaşarım ama gösterişsiz yaşayamam moruq

0|0
    0|0
  • Eskiden lükstü şimdi aşırı lusk olmuş. TL nin değeri düştükçe kimse almaz. Çin, Kore telefonları da daha ucuza iPhoneları aratmıyor.

0|0
    0|0
  • Adamların suçu yok ki, bizim paramız değersizleşti.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    32

Kızlar Ne Diyor 42

• İphone veririm neden çünkü samsung ve iphone kullanan biri olarak şunu diyebilirim ki samsung teknik servis 0 kalite herşey kullanıcı hatası gösterip ücret talep ediyor sürüm sürüm süründürüyor ve 0 saygı.. iphone direk kontrol ediyor kendisinden kaynaklı olduğuna karar verdiğinde yeni ürün gönderdiler ve çalışanları saygılı düzgün hitap edip bilgilendiriyorlar.

0|0
    0|0
  • amerika'ya gittiğim zaman ordan almıştım ıphone8'imi isteyen olursa yazsın bana alayım çok zor çünkü amerika da telefon için ben en fazla 1 dolar veriririm üstünü amerikanın en zenginleri bile vermez aptallık olarak görür. 10 bin tl ne abi

0|0
    0|0
  • Bunu babama söylesem aramızdaki dialog
    Baba ben 10 bine telefon alıcam
    Babam = Kızım arabamı alıyosun sen o paraya araba var araba bunlar kafayı yedi iyice 😂

0|0
    0|0
  • Delimisin verilir mi araba fiyatları neredeyse paranın hesabını bilmeyen elbette verir ama bir maaşla çalışıp hava uğruna alana da gülerim yazık derim 🙉🙉

0|0
    0|0
  • yuh be 😳 iyice abarttılar ha iphoneduz kalıcam belli oldu :/

0|1
    0|0
  • Ohaa fiyatlara bak. Nerdyse araba parası kadar. Ama zenginsem veririm. Hayat parası olana güzel. Paran varsa yaşarsın :D

0|0
    0|0
  • Ben bir telefona 1.500 den yukarı para vermem hatta o bile çok ne 10.000 i ya

0|0
    0|0
  • İphonea bir daha vermeyi düşünmüyorum çok yavaş ve iCloud herkesin güvenini zedeledi benim de öyle

0|0
    0|0
  • Hayatta vermem para kolaymi kazaniliyor onbin daha koysan araba alirsin be😀

0|0
    0|0
  • Fiyatlar çok abartıldı

0|2
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    32
Yükleniyor...