#İstediğinGibi Bir Cinsel Yaşam İçin Hisleri Kabart!
Kapat

Kadir Mısıroğlu'nun Tarihimizdeki Önemli Şahsiyetlere Yaptığı Hakaretler

Tarihçi sıfatı ile ortaya çıkarak tarihimizdeki pek çok isme hakaretler eden Kadir Mısıroğlu, kimlere nasıl hakaretler etmiş bu bencede sizler için derledim. Bazı isimleri duyunca eminim çok şaşıracaksınız.

1. Mehmet Akif Ersoy

Şimdi hepiniz İstiklal Marşımızı yazan Mehmet Akif ile bir insanın ne alıp veremediği olabilir diyebilirsiniz. Ancak konu Kadir Mısıroğlu olunca provakatif açıklamalar bitmez.

Kadir Mısıroğlu'nun Tarihimizdeki Önemli Şahsiyetlere Yaptığı Hakaretler

Açıklamalara Mehmet Akif'in ''Korkma sönmez bu şafaklarda ..'' diye başlayan dizelerini eleştiren Mısıroğlu ''Ben neden korkacakmışım dünya benden korksun desene ''p.z.v.nk'', Mehmet Akif serserinin tekiydi demişti. Mahkemeden ''pez.vnk'' dediği için ceza almıştır.

2. Atatürk

Kadir Mısıroğlu'nu asıl popüler yapan Atatürk hakaretleridir. Sayıları çok fazla olduğu için detaya girmeyeceğim.

Kadir Mısıroğlu'nun Tarihimizdeki Önemli Şahsiyetlere Yaptığı Hakaretler

Rıza Nur denilen Atatürk'e ve silah arkadaşlarına düşmanlığı ile bilinen Osmanlı Mebus'u yazdığı anıları kitap halinde British Museum'a bağışladı. Öldükten 50 yıl sonra açılmasını istedi. Bunu yapmasının sebebi kitabın içinde iftira attığı insanlarında ölmüş olacakları için cevap veremeyecek durumda olmalarıydı.

Daha sonra İngilizler bu kitabı Türkiye'de basıp halkın kafasını bulandırmak istediler. Bunun için ilk buldukları isim hepimizin bildiği Kadir Mısıroğlu idi.

3. Selahaddin Eyyübi

Selahaddin Eyyübi bir ömrünü Haçlılar ile mücadeleye adamış ve bu mücadeleyi Kudüs'ü Haçlılardan alarak taçlandırmıştır. Evet şimdiki İslamcı geçinenlerin kaptırdıkları Kudüs'ü almıştı. Ancak İslamcıların hürmet ettiği Kadir Mısıroğlu ise şu şekilde hakaret etmekte;

Kadir Mısıroğlu'nun Tarihimizdeki Önemli Şahsiyetlere Yaptığı Hakaretler

Selahaddin Eyyübi, Nurettin Zengi'nin kendisinden büyük eşi ile siyasi sebeplerden ötürü evlenmiştir. Bu tarz evlilikleri tarihimizde bolca görebiliriz. Ancak Kadir Mısıroğlu neden Selahaddin Eyyübi'ye gıcık olmuş anlamak zor. Sözleri şu şekilde '' Nurettin'in dul karısını aldı aile yaptı. Allah belanı versin! Dünya mı kurudu ş*refs*z. Anan yaşında bir kadını alıyorsun. Seni yetiştirmiş. Sana çorba ikram etmiş. H*yvanoğlu h*yvan.''. Haçlılarla mücadele etmiş bir insana güya müslüman geçinen birisinin böylesi hakaretler etmesinin asıl nedeni nedir yorumu size bırakıyorum.

4. Timur

Timur şüphesiz Türk tarihinin gördüğü en güçlü liderlerden birisidir. Öyleki hayatında savaş meydanlarında aldığı en ufak bir yenilgi yoktur. Ancak Kadir Mısıroğlu yine herkesten iyi biliyor tabiki;

Kadir Mısıroğlu'nun Tarihimizdeki Önemli Şahsiyetlere Yaptığı Hakaretler

'Gavurun ta kendidir, melunun ta kendidir. Şu yeryüzünde ne kadar menfi sıfat varsa hepsini Timur’a söyleyin, hiç korkmayın vebal olmaz”

''Ahir ömründe Çin’e gidiyordu, Allah nasip etmedi. Yolda geberdi. Geberdi denir buna.''

“Timur’un bir gayrimüslim ile bir harbini gösterin '' (Timur Hindistan'a ''kafirlere karşı seferler'' adı altında onlarca sefer yapmıştır) Arap kaynakları da Timur'u dindar birisi olarak anlatmıştır.

Kadir Mısıroğlu'nun bunun pek çok tarihimizdeki kişiler ile problemleri nedir anlamak zor? Kimler tarafından tarihimizi karalamak için görevlendirilmiş, bunu anlamak ise çok zor değil.

Kadir Mısıroğlu'nun Tarihimizdeki Önemli Şahsiyetlere Yaptığı Hakaretler
2
0
Görüşünü yaz

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

20
  • dağlarınNefesii
    Helal olsuN✔ Bu sitede bu kadar vizyon seviyesi yüksek ve bilgili + sağlıklı düşünme sistemine sahip üyeler de mi vardı..
    Zaten bahsettiğiniz kişinin (o adamın diyemedim çünkü "Adam olmak cinsiyet değil , şahsiyet meselesidir♡" ) misyonu provokatörlük olmasa, çamur atmak istediği ADAMlar milletimizin idolü ve kimliğimizi yansıtan ADAMLAR olmazdı.
  • Gizli Üye
    Yanıyor cayır cayır şimdi
YÜKLENİYOR...